Вимагаємо справедливості! Запрошуємо тернополян на засідання апеляційного суду. Хуліган з кримінальним минулим не повинен вільно пересуватися містом, ображати людей, тиснути на свідків! Олегу Селецькому – ізоляцію від суспільства!
Нещодавно відбувся суд щодо обрання міри запобіжного заходу для Олега Селецького, який пошкодив волонтерського буса та побив керівника Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Прокуратура клопотала про те, аби раніше судимого чоловіка (якого в місті знають як доволі агресивну людину), тримали під вартою. Проте суд прийняв рішення про домашній арешт на нічний час. Волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО вважають рішення міськрайонного суду надто м’яким.
Прокуратура, також не погоджуючись із цим рішенням суду, подала апеляцію. Її розглядатимуть в апеляційному суді Тернопільської області 10 травня.
Вільне пересування містом дає змогу Олегу Селецькому впливати на свідків, чинити психологічний тиск на учасників процесів, по яких на Олега зараз відкриті кримінальні справи.
Тому ми вимагаємо апеляційний суд задовольнити клопотання прокуратури щодо тримання Селецького під вартою, або обрати міру запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
З цими вимогами волонтери Логістичного центру допомоги бійцям АТО і тернополяни, що постраждали від свавілля Олега Селецького, прийдуть 10 травня об 11.45 під стіни Апеляційного суду (що по вул.Острозького).
Запрошуємо усіх, хто солідарний з вимогами волонтерів та постраждалих. У час війни та агресії ворога зі сходу не маємо права миритися з ворогом посеред нас! Скільки можна терпіти таку зухвалість?
Вимагатимемо справедливості 10 травня об 11.45 під стінами Апеляційного суду (що по вул.Острозького).