Прокуратура вимагає взяти під варту підозрюваного за спричинення тілесних ушкоджень волонтеру

Поділитися
German4
За скалічення волонтера Тараса Германа (на фото) колишній представник “Правого сектора” Олег Селецький понесе справедливе покарання?

Тернопільська місцева прокуратура оскаржуватиме ухвалу суду щодо обрання запобіжного заходу жителю міста Тернополя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене особою раніше судимою за хуліганство).
Встановлено, що у місті Тернополі на території гуртовні підозрюваний пошкодив своїм автомобілем деталі мікроавтобуса, яким користується тернопільський волонтер.
Після цього він безпричинно та умисно наніс волонтеру два удари лобною ділянкою голови та один удар кулаком правої руки в обличчя.

Тернопільська місцева прокуратура повідомила жителю міста Тернополя про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 296 КК України та звернулася з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Тернопільський міськрайонний суд відмовив прокуратурі в задоволенні клопотання та обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із покладенням обов’язку не залишати своє житло у нічний час.

Прокуратура, не погоджуючись з цим рішенням суду, оскаржуватиме його в апеляційному суді Тернопільської області, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

selecky

Під час сварки дружину побив і пожежу влаштував

У Тернополі відбудеться Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд