machІз 3 по 7 травня в Тернополі триватиме Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15 Вищої та Першої ліг сезону 2016 року.

Участь у ньому візьмуть 18 команд з усіх куточків країни.

Проведення Чемпіонату стало можливим завдяки підтримці Федерації футболу України, сприянню Тернопільської міської ради та Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя (особливе спасибі ректору ТНТУ ім. І. Пулюя Петру Яснію).

За словами начальника віділу молоді та спорту Тернопільської міської ради Валерія Кравчука, матчі відбуватимуться як на центральному стадіоні міста, так і на футбольних полях ТНТУ ім. І. Пулюя та ДЮСШ. Урочисте закриття чемпілнату та перможців відбудеться 7 травня о 12.00 на центральному стадіоні.

Розклад матчі групового етапу:
3 травня
16:00 Гра №1 – «ДЮСШ №8» – «Луганочка-АСМАП-Спартак» центральний стадіон м. Тернополя
16:00 Гра №2 – «Янтарочка» – Збірна Житомирської обл. стадіон СК «Політехнік»
17:00 Гра №3 – «Ковельчанка» – «ДЮСШ» Дубровиця центральний стадіон м. Тернополя
17:00 Гра №4 – Збірна Миколаївської обл. – Збірна Сумської обл. стадіон СК «Політехнік»
18:00 Гра №5 – «Чорноморочка» – Збірна Тернопільської обл. центральний стадіон м. Тернополя
18:00 Гра №6 – Збірна Хмельницької обл. – Збірна Вінницької обл. стадіон СК «Політехнік»

4 травня

09:00 Гра №7 – «Луганочка-АСМАП-Спартак» – Збірна Чернівецької обл. стадіон
«ДЮСШ»
09:00 Гра №8 – Збірна Житомирської обл. – Збірна Закарпатської обл. стадіон СК «Політехнік»
10:00 Гра №9 – «ДЮСШ» Дубровиця – Збірна Одеської обл. стадіон «ДЮСШ»
10:00 Гра №10 – Збірна Сумської обл. – «Рубін» стадіон СК «Політехнік»
11:00 Гра №11 – Збірна Тернопільської обл. – ФК «Карпати» стадіон «ДЮСШ»
11:00 Гра №12 – Збірна Вінницької обл. – «Пантери» стадіон СК «Політехнік»
16:00 Гра №13 – Збірна Чернівецької обл. – «ДЮСШ№8» стадіон «ДЮСШ»
16:00 Гра №14 – Збірна Закарпатської обл. – «Янтарочка» стадіон СК «Політехнік»
17:00 Гра №15 – Збірна Одеської обл. – «Ковельчанка» стадіон «ДЮСШ»
17:00 Гра №16 – «Рубін» – Збірна Миколаївської обл. стадіон СК «Політехнік»
18:00 Гра №17 – ФК «Карпати» – «Чорноморочка» стадіон «ДЮСШ»
18:00 Гра №18 – «Пантери» – Збірна Хмельницької обл. стадіон СК «Політехнік»

Матчі плей-офф:
5 травня
Плей-офф за 13-18 місця
09:00 Гра №19 – Плей-офф – 3 А – 3 D стадіон «ДЮСШ»
10:00 Гра №20 – Плей-офф – 3 В – 3 Е стадіон «ДЮСШ»
11:00 Гра №21 – Плей-офф – 3 С – 3 F стадіон «ДЮСШ»

Плей-офф за 7-12 місця
12:00 Гра №22 – Плей-офф – 2 А – 2 D стадіон «ДЮСШ»
09:00 Гра №23 – Плей-офф – 2 В – 2 Е стадіон СК «Політехнік»
10:00 Гра №24 – Плей-офф – 2 С – 2 F стадіон СК «Політехнік»

Плей-офф за 1-6 місця
11:00 Гра №25 – Плей-офф – 1 А – 1 D стадіон СК «Політехнік»
12:00 Гра №26 – Плей-офф – 1 В – 1 Е стадіон СК «Політехнік»

6 травня
Матчі групового етапу:

За 16-18 місця
09:00 Гра №27 – Переможений матчу №22 – Переможений матчу №24 стадіон «ДЮСШ»
14:00 Гра №28 – Переможений матчу №24 – Переможений матчу №23 стадіон «ДЮСШ»

За 13-15 місця
10:00 Гра №29 – Переможець матчу №22 – Переможець матчу №24 стадіон «ДЮСШ»
15:00 Гра №30 – Переможець матчу №24 – Переможець матчу №23 стадіон «ДЮСШ»

За 10-12 місця
11:00 Гра №31 – Переможений матчу №25 – Переможений матчу №27 стадіон «ДЮСШ»
16:00 Гра №32 – Переможений матчу №27 – Переможений матчу №26 стадіон «ДЮСШ»

За 7-9 місця
09:00 Гра №33 – Переможець матчу №25 – Переможець матчу №27 стадіон СК «Політехнік»
14:00 Гра №34 – Переможець матчу №27 – Переможець матчу №26 стадіон СК «Політехнік»

За 4-6 місця
10:00 Гра №35 – Переможений матчу №28 – Переможений матчу №30 стадіон СК «Політехнік»
15:00 Гра №36 – Переможений матчу №30 – Переможений матчу №29 стадіон СК «Політехнік»

За 1-3 місця
11:00 Гра №37 – Переможець матчу №28 – Переможець матчу №30 стадіон СК «Політехнік»
16:00 Гра №38 – Переможець матчу №30 – Переможець матчу №29 стадіон СК «Політехнік»

7 травня

За 16-18 місця
08:30 Гра №39 – Переможений матчу №23 – Переможений матчу №22 стадіон СК «Політехнік»
За 13-15 місця
09:30 Гра №40 – Переможець матчу №23 – Переможець матчу №22 стадіон СК «Політехнік»
За 10-12 місця
10:30 Гра №41 – Переможений матчу №26 – Переможений матчу №25 стадіон СК «Політехнік»

За 7-9 місця
09:00 Гра №42 – Переможець матчу №26 – Переможець матчу №25 центральний стадіон м. Тернополя
За 4-6 місця

10:00 Гра №43 – Переможений матчу №29 – Переможений матчу №28 центральний стадіон м. Тернополя
»

За 1-3 місця
11:00 Гра №48 – Переможець матчу №29 – Переможець матчу №28 центральний стадіон м. Тернополя

12:00 – Нагородження учасників змагань – центральний стадіон м. Тернополя

Напишіть відгук