Як у 2015 році порошенківців з януківцями напрацювались на Тернопільщині

Поділитися

volanykДиректор департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської облдержадміністрації Галина Воляник, зірка якої зійшла за часів правління Януковича-Хоптяна, вішала локшину на вуха депутатам Тернопільської облради з приводу того, як напрацювались чиновники у 2015 році на користь простих людей. З першого речення своєї нудної доповіді чиновниця робить акцент: у базових галузях ми досягли позитивних результатів. Пані Воляник заявила як торговий агент, що обсяг реалізованої промислової продукції склав понад 11,8 мільярдів гривень. Ну отримали власники підприємств, які встигли їх хапнути запівдарма, надприбутки. А що простому люду? Де тут соцзахист? У найменшій в Україні зарплаті заритий?

На 2,8 мільярда гривень більше було продано промислової продукції, ніж позаторік. Таке враження, що Галина Воляник на своїх каблуках оббивала пороги і добилась зростання продажів.

Послухати звіт, який лише у вигідному світлі демонструє чиновництво, щоб воно й далі отримували свої зарплати можна у відеозаписі. Перемотавши трохи відео до 17 хвилини, можна почути й примітивні питання депутатів.

Роулінг поглузувала з поразки Росії на “Євробаченні”

Патрульні допомогли чоловікові, який хотів вчинити самогубство