З початку року загальний товарообіг Тернопільської області склав 166 млн дол. США

За підсумками роботи Тернопільської митниці ДФС протягом чотирьох місяців 2016 року загальний товарообіг області склав 166 млн дол. США, в тому числі імпорт – 83,3 млн дол. США, експорт – 82,7 млн дол. США, й порівняно з аналогічним періодом 2015 року збільшився на 5%.
Здебільшого зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 60 країн світу. Перші позиції серед яких займали Польща (59,3% від усього товарообігу), Німеччина (6,6%), Великобританія (3,4%), Італія (3,1%) та Швейцарія (3,1%).
У географічному розрізі найбільше товарів (за вартістю) на територію області надійшло з країн Європейського співтовариства, зокрема, з Польщі (51,5% від усього імпорту), Німеччини (11,5%), Великобританії (5,4%), Італії (4,2%) та Швейцарії (3,2%).
Експортувалися товари (за вартістю) найчастіше до Польщі (66,8% від усього експорту), Литви (3,3%), Нідерландів (2,8%), Італії (2%) та до країн учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема, до Білорусії (6,2%) та Молдови (1,3%), повідомили “Про все” у відділі організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Скільки область отримує товару від москалів і скільки експортує до Кремля *уйлу – офіційно не повідомляється, щоб не ганьбити порошенківську владу, якій і липецької фабрики “Рошен” вистачає по самі “помідори”

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Міграційна служба Тернопілля зацвіла вишиванками

На Тернопільщині ринок праці поповнився 1406 офіційно працевлаштованими