Судді заплатив, а прокурору ні?

Поділитися

За принципової позиції Чортківської місцевої прокуратури Апеляційний суд Тернопільської області скасував вирок Борщівського районного суду стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у вчиненні злочину за ч. 3 ст.185 КК України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище)
Встановлено, що у листопаді 2015 року місцевий житель проник у капличку у с.Королівка Борщівського району і викрав звідти ікону, хрестик та предмети побуту.
Вироком Борщівського районного суду винній особі призначено покарання у вигляді 240 годин громадських робіт. Державний обвинувач не погодився із такою мірою покарання, оскільки судом не враховано, що новий злочин скоїла раніше судима особа, яка мала не зняту та непогашену судимість, а їй призначено покарання більш м’яке ніж передбачене законом.
Апеляційним судом Тернопільської області задоволено апеляційну скаргу прокурора, вирок Борщівського районного суду скасовано та постановлено новий, згідно якого крадію призначено покарання за ч.3 ст.185 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі, зловтішається прес-служба прокуратури області

Невідомий у Тернополі викрав з магазину у торгово-розважальному центрі “Подоляни” жорсткий диск

Будьте обережні – шахрай