У Тернополі відбулась третя дворова спартакіада

Поділитися

13407209_1109894435716204_6987334187149304227_n12 червня 2016 року на стадіоні «Текстерно» відбулась “ТРЕТЯ ДВОРОВА СПАРТАКІАДА”, яка зібрала всіх охочих позмагатися й продемонструвати свою міць, силу і здоровий дух у здоровому тілі. Мета спартакіади – від дворового спорту до здорової нації!!!
У рамках спортивного дійства відбулися: турнір з міні-футболу серед дитячих дворових команд, показові виступи з аеробіки, східних танців, таеквондо, гирьового спорту, естафети для дітей, конкурси для малюків, сімейні спортивні конкурси, перетягування линви, змагання з віджимання, усі бажаючі могли зіграти у шахи, шашки, та ін.
Спортивне свято розпочалось розважально-танцювальними та спортивними показовими виступами.
До уваги глядачів були показові виступи учасниць танцювального комплексу “Вогонь серця”, а саме:
юні чарівниці групи бейлі-денсу (belly dance) з танцювальною композицією «Загадковий Схід» (художній керівник Лідія Солонинко);
старша група сучасного танцю з художньою постановкою «Сучасні грабіжники» (художній керівник Руслана Смерека);
дівчатка старшої латино-американської групи з художньою композицією «Бонжур» (керівник Ольга Вандеред);
основна група сучасного танцю з танцювальною композицією «Джаст-денс» (хореограф Руслана Смерека);
представниці старшої юнацької групи танцю живота з художньою постановкою «Казки Шехиризади» (хореограф Лідія Солонинко).
На наше спортивне свято завітали вихованки спортивно – танцювального центру Fitness House. Сертифікований інструктор із ЗУМБИ Гаврилюк Маргарита провела майстер-клас для діток ZUMBA kids.
Далі згідно з програмою Спартакіади відбулись показові виступи з таеквондо вихованців Тернопільської обласної федерації таеквондо ІТФ (тренер Віталій Соломончук – майстер спорту з таеквондо, другий дан). Спортсмени з таеквондо продемонстрували спарінги, розбивання дошок, вправи з самооборони. А також відбулись показові виступи з гирьового спорту вихованців фізкультурно-спортивного товариства «Колос», які тренуються в Палаці Спорту «Текстильник» під керівництвом Заслуженого тренера України Зеновія Кульчицького. Комплекс вправ з гирею продемонстрували Володимир Дзюба – майстер спорту України з гирьового спорту, багаторазовий чемпіон області та призер всеукраїнських змагань, Роман Сіправський – чемпіон світу в естафеті з гирьового спорту у поштовху довгим циклом та Антон Дуль – кандидат в майстри спорту з гирьового спорту.
На спортивне дитяче свято завітали веселі аніматори з театру-студії “ВУНДЕРКІНДЕР” з найпопулярнішою програмою цього сезону «ФІКСІКИ». До уваги учасників ДВОРОВОЇ СПАРТАКІАДИ мультяшні герої, улюблені казкові герої і ростові ляльки. Аніматори зацікавили не лише дітей, а й активно задіяли дорослих учасників спортивного свята, створивши хороший настрій і позитив.
Відбулись футбольні баталії серед дитячих команд.
Дитячі команди-учасниці:
1 місце – ФК «БАМ»
2 місце – ФК «ЗЛУКИ»
3 місце – ФК «СПАРТАК»
4 місце – ФК «БАРСЕЛОНА-ТЕРНОПІЛЬ»
5 місце – ФК «РЕАЛ-ТЕРНОПІЛЬ»
Далі на учасників спартакіади чекали різноманітні естафети, конкурси, рухливі ігри. Розмальовані малюки в стилі арт брали участь у конкурсі закидання м’ячика у баскетбольне кільце. Даний захід викликав бурхливі позитивні емоції дітлахів.
На завершенні змагань організатори привітали всіх учасників із перемогами та вручили солодкі призи, медалі, грамоти. Та побажали якнайбільше перемог на спортивному поприщі. А ще пообіцяли організовувати подібні спортивні зустрічі регулярно – хоча б раз у рік.
Ростові ляльки від Тернопільського виробника морозива ТОВ «ГАЛИЧИНА-ЛАСУНКА» подарували всім учасникам ДВОРОВОЇ СПАРТАКІАДИ подарунки, сувеніри, призи.
Під відкритим небом працювала “спортивна” кухня де безкоштовно пригощали усіх учасників “Дворової спартакіади” на стадіоні “Текстерно”. Мешканці довколішніх будинків порались навколо невеличкої “кухні”, яку самі і організували. Щоб вогнем не понищити траву на стадіоні, організатори завбачливо принесли спеціальні мангали, де й варили у казанах смачну їжу.
Спортивне свято для тернополян із усіх мікрорайонів міста організували представники громадських організацій та небайдужі мешканці, які мали на меті створити патріотичну атмосферу єднання, сили, волі та духу як усім учасникам так і всім навколо! І саме в такий спосіб активна громада Тернополя закликає зупинити плани міської влади щодо забудови стадіону житловими будинками.

 ІСТОРІЯ СТАДІОНУ «ТЕКСТЕРНО»
Як відомо рівень розвитку фізичної культури і спорту залежить від наявної матеріальної бази. У Тернополі вона, на жаль, не відповідає потрібним критеріям. Мають місце факти, коли земельні ділянки спортивного призначення перетворюють на будівництво житлових будинків. Скажімо, там, де ще недавно діяв стадіон четвертого училища, вже споруджено будинок. Така ж доля може спіткати і текстернівський стадіон. Незважаючи на те, що передача території стадіону вже давно юридично оформлена, сподіваємося, що нинішні депутати та міський голова не допустять знищення спортспоруди. Більше того, хотілося б, аби на цей стадіон, а також комбайнового заводу та інші, нарешті, виділили кошти для реконструкції, і вони могли б повноцінно функціонувати за своїм призначенням. Особливо актуально і гостро це потрібно тепер, коли необхідно поєднувати військово-патріотичне виховання молоді з національним, моральним, трудовим і фізичним вихованням.
Стадіон, який зведений ще у 70-тих роках минулого століття одним із колишніх промислових гігантів України – Тернопільським бавовняно-прядильним комбінатом – залишається єдиним місцем для спортивних занять у цьому мікрорайоні. Спортивний комплекс складався з футбольного поля, міні-футбольного поля, гімнастичного містечка з турніками, двох тенісних кортів, бігових доріжок, двох баскетбольних та трьох волейбольних майданчиків. І все це свідомо знищувалось орендарем роками, і в даний час на частині території спортивного комплексу нині зведений житловий будинок, інша ж його половина перебувала у занедбаному вигляді. Але громада самоорганізувалась і власними силами здійснили ряд відповідних робіт з благоустрою стадіону, а саме: пофарбували футбольні ворота футбольного поля, вхідну арку на стадіон та флагшток, покосили трав`яне покриття футбольного поля та прилеглої території, провели декілька толок по прибиранню стадіону.
Такий захід – чудова можливість відволіктися від повсякденних важливих справ та присвятити увагу популяризації здорового способу життя!!!

17 червня у Тернополі індійські танці

Втратив мобільний, бо дав зателефонувати незнайомцям