Аграрну партію очолили кримінальні авторитети і люди Путіна

Поділитися

8e6a8be31a229b213cafae60019138de_XLАграрну партія України взяли під контроль бандити-вбивці та, що найбільш небезпечно, люди ворога № 1 України Володимира Путіна.

Банда «Юмакс» «кришує» Аграрну партію

Так в кінці січня 2016 року у Тернополі з пафосом та багатим фуршетом презентували нове керівництво місцевого осередку Аграрної партії. Очолив Тернопільську обласну організацію сумновідомий латифундист та «свинячий барон» Іван Чайківський, «аграрний» бізнес якого знищує екологію краю, за що йому загрожує 5 років тюрми.

5808Однак, громадськість шокувала прізвище першого заступника Тернопільської обласної організації Аграрної партії та голови міської організації АПУ Володимира Мариновського. Цей «аграрій» відомий тим, що в буремні 1990-і роки очолював так звану організовану злочинну групу «Юмакс», яка займалася «кришуванням», вимаганням коштів, викраденням людей та замовними вбивствами. Як стверджують «колеги» Мариновського, він особисто полюбляв брати участь у безпосередній роботі банди. До речі сьогодні його син Віталій Мариновський намагається відновити в Тернополі порядки 90-х років, збивши організацію під назвою «Бізнес. Закон. Порядок», яка декларує, що має намір захищати тернопільських бізнесменів від «Правого сектору» та УНА-УНСО, а насправді нібито змушує тернополянм платити за «кришування».

Кум Путіна контролює Аграрну партію України

Але, як виявилося, найнебезпечніше не це. В українській політиці практично кожен другий колишній зек, бандюган чи злодій. Найнебезпечніше, що Володимир Мариновський є особистим другом Віктора Медведчука, який, у свої чергу, є кумом президента Росії Володимира Путіна.

Мариновський є політичним протеже Медведука на Тернопіллі, про це свідчить його політична та «громадська» кар’єра. Володимир Мариновський був одним з лідерів проекту Медведчука СДПУ (о). Після Помаранчевої Революції він став тернопільським лідером блоку «НЕ ТАК», який також фінансував Медведчук. Навіть балотувався від цього блоку на посаду мера Тернополя. Згодом Мариновський, як і Іван Чайківський, вірою і правдою у лавах Партії регіонів допомагав Віктору Януковичу обкрадати і знищувати Україну.

У «громадському житті» Володимир Мариновський довгий час курував Федерацію футболу Тернопільщині на посаді віце-президента ФФУ. На цю посаду його також «посадили» Віктор Медвдедук і його бізнес-партнер Григорій Суркіс. Лише «успішно» розваливши тернопільський футбол, Мариновський подав у відставку. Тепер цей “політик-авторитет” став одним з лідерів Аграрної партії України.

Кремль фінансує Аграрну партію України

Саме з приходом в Аграрну партію Володимира Мариновського пов’язують появу у партії великих коштів, що дали їй змогу почати масштабну рекламну компанію, яку розробляють політ-технологи ФСБ Росії. Сьогодні, АПУ «ведуть» самі ті особи, які починаючи з 2012 року, розробляли проект ФСБ Росії «Український вибір» під керівництвом того ж Віктора Медвдечука.

Таким чином, після того, як в Україні закрилися кремлівські політичні проекти Комуністичної партії та Партії регіонів, люди Путіна взяли під свій контроль та відродили стару-нову Аграрну партію. Завдяки необмеженому кремлівському фінансуванню та феесбешним політтехнологам Медвдечук, Чайківський та Мариновський планують пролізти у Верховну Раду та продовжити розвалювати Україну із середини.

Політичний оглядач Тарас Динека

Браконьєрство в Касперівському ландшафтному заказнику загальнодержавного значення

Машина на фронт від ГО “Схід та Захід єдині”