Громада села Кути змогла потрапити у церкву

Поділитися

kut3Сьогодні, 14 вересня, у селі Кути Шумського району виграна ще одна битва з сепаратистською церквою.

Раніше громада села Кути, яка втомилася від постійної брехні та «промивання мозку» казочками про громадянську війну і «руский мир», вирішили перейти в Українську Православну Церкву Київського Патріархату. Спочатку громада Київського Патріархату запропонувала батюшці почергове користування храмом. Від такої пропозиції піп відмовився, пояснюючи, що будівля приватизована. Та суд визнав таку приватизацію незаконною, а отже храм цілком належить громаді. І всі жителі мають право молитися там. Хіба ж то не є гріх не дозволяти жителям прославляти Бога? Вже не говоримо про ті погрози від попа, які сипалися у сторону громади, що колись була його паствою.

І от сьогодні, 14 вересня, за допомогою «Правого сектору» Тернопільщини громада змогла потрапити у храм і вже увечері жителі змогли спокійно прославити Службою Бога.

kut2Ми українські націоналісти завжди стояли на стороні правди, добра, справедливості та проукраїнської громади не можемо бути осторонь цих подій та готові усіма можливими методами допомогти громаді села повернути собі церкву. Це для нас є важливим ще й тому, що РПЦ є чужою для українців церквою, яка завжди займала антиукраїнську позицію та була оплотом «руського міра» в Україні, в т. ч. і на Тернопіллі, про що свідчать останні події в нашій державі та області.

Слава Ісусу Христу!

Слава Україні!

Масштабне розкрадання лісу викрила СБУ на Тернопільщині

Серія 3-ох документальних фільмів Ucrazyans: свіжий рецепт демократії для нової України