Координатори маршруту “ЄвроВело в Україні”проїдуть відрізок шляху Тернопіль–Кременець

Поділитися

marshrut24-25 вересня група активістів проекту «ЄвроВело в Україні» проїде маршрут Тернопіль–Кременець, який може стати частиною міжнародного веломаршруту ЄвроВело-4. Велосипедисти планують проїхати двома варіантами маршруту і обрати найоптимальніший із них.
Один із маршрутів проходитиме через Збараж та Ланівці, а інший – через Почаїв. Загалом велосипедисти планують подолати за два дні понад 200 км.
«Ми маємо пряму дорогу Тернопіль–Кременець, але, враховуючи вимоги ЄвроВело, маршрут має бути безпечним та комфортним для туристів. Таким чином, маємо шукати альтернативні дороги. Ми їх знайшли на мапі, але тепер потрібно побачити їх на власні очі та переконатись, що можемо рекомендувати одну з них іншим подорожуючим», – розказав координатор проекту «ЄвроВело в Україні» Олександр Папірний.
ЄвроВело-4 – міжнародний веломаршрут, який поєднує французьке місто Роскофф на березі Атлантики і українське місто Київ. Його загальна протяжність – приблизно 4000 км. Наразі українська ділянка веломаршруту знаходиться на стадії розробки. Активісти проекту працюють над наступним маршрутом: Шегині – Львів – Бережани – Тернопіль – Житомир – Радомишль – Макарів – Київ.

Влада Тернопільщини таки наважилась “прихватизувати” газету “Свобода”

Боротьба за Українську Православну Церкву на Тернопільщині триває