Авторитет Романа Заставного таки тисне на його учнів, послідовників і підлабузників, які нині сидять у керівних кріслах за волею нардепа. Після мерства Йосиповича, громада міста ахнула, коли довідалась про його оборутки. Звичайно, нинішній “полтінік” Надал дав фору “доброму яйцю”. Проте, нині все розглядається через призму майбутніх виборів. Заставний розуміє, що нардепство з “Народним фронтом” Яценюка йому більше не світить. Тому головна ставка зроблена на вибори мера Тернополя. Гра вартує свічок, оскільки бюджет файного міста становить майже мільярд гривень (953 мільйони у 2016 році). Але Роман Заставний не має жодного нормального медіаресурсу ( жартувати про типу телеканал ІНТБ не будемо). Тому було вирішено дати задню і “хапнути” газету “Свобода” тираж якої не дуже вражає – 13 тисяч екземлярів у середового тижневика ( 32 тисячі на місяць із п’ятничним додатком). Ми вчора вже писали про те, що газета облдержадміністрації та облради пішла у процес роздержавлення. Почала активно дружити з регіоналом-аграрієм Чайківським. Напевно, Роман Йосипович усвідомив, що зі “Свободою” заможного свинячого барона йому буде тяжче здолати, ніж просто з агітаційним сайтом “Терен”.
Зайшла на прес-конференцію й депутат Лариса Римар. Вона повідомила, що профільна комісія, яка мала розглядати подання – не відбулася. Проте, ще завтра вранці, перед сесією можуть депутати зібратися, або знайдеться “п*дарас”, який з голосу внесе пропозицію про призначення нового редактора газети “Свобода”.
Звичайно, всі ці дії влади незаконні. З іншого боку, шиш виграє громада, якщо “Свобода” ляже під Чайківського.