Паралімпійці України вибороли 9 високих нагород у перший день Паралімпіади в Ріо

57d2087c3d061Яскраво виступили паралімпійці України у свій перший день змагань! 1 золота, 1 срібна та 7 бронзових нагород та третє місце за загальною кількістю нагород – такий підсумок дня 08.09.2016 року. Просто шквал бронзових медалей був одразу пообіді та такі очікувані срібна та золота медалі. Саме Богодайко Євгеній поставив яскраву крапку сьогоднішнього дня! В змаганнях першого дня взяло участь 45 українських спортсменів в 7 видах спорту.

У плаванні на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євгеній Богодайко з результатом 1хв10с55, срібну медаль виборов Дубров Денис, котрий лише 24 соті долі секунди уступив першому місцю та виборов красиву срібну нагороду на дистанції 100 м брасом (1 хв05с10”).

Бронзові медалі вибороли:

лише 15 сотих доль секунди не вистачило до срібної медалі Ользі Свідерській (1 хв34с 86″) на дистанції 100 м вльним стилем;