Тернопільська інтернет-газета “Про все” першою повідомила громадськість про неякісний ковбасний виріб з мишею, який виявив киянин Володимир Манько.

Чимало ЗМІ згодом писали про цей ганебний випадок підприємства Івана Чайківського. 12 жовтня ахметівський телеканал “Україна” також розповів цю історію. У відеосюжеті промайнуло ім’я Василя Томчишина, недавнього редактора сайту “Терен”, а тепер нібито координатора Центру громадського контролю «Дій!» у Тернополі.

14590231_1173758896014331_3643754268281410030_n

 

2 comments

  1. Семен

    Чайківский=”дій-тернопіль”. Нормальній людині усе зрозуміло. Цікаво, що “Дій” за короткий час свого існування вже примудрився подякувати Надалу за щось там.Коли політики та партії дурять народ – це звично. Коли молодь,ховаючись за громадською діяльністю виконують замолвення та прикривають договорнякі шефів – бридко. Немає в цієї країни майбутноьго.

  2. Даник Михайло

    То ще маємо “щастя”, що виявив не москаль з РФ, в якого змалку – основний герой – СОЛОВЕЙ_РОЗБІЙНИК. Колись з Чорткова і Тернополя ковбаса ваґонами відправлялася на союз, в Моску – найбільше. Москаль якби знервувався після такої ковбаси, то через два дні приїхав би на танку і порозносив з люфи і той м”ясокомбінат разом з тією санітарною службою. Санітарну служу треба не розстрілювати. Треба вішати, на стовбах, в неділю після відправи Служби Божої в церквах. І так – фонарі не світять (по милості ВЛАДИ). Колись так робили, то й мали Маґдебурське право

Напишіть відгук