Сьогодні у Тернополі презентували Центр громадського контролю “ДІЙ!”. Працюватиме він в обласному центрі. Звісно, поки прислужники Порошенка-Гройсмана не реалізують так звану адмінреформу і файне місто не стане райцетром Вінницького краю.
reforma_karykaturaУ презентації взяли участь: Василь Томчишин – координатор Центру громадського контролю «Дій!» у Тернополі, Володимир Шевченко – юрист Центру громадського контролю «Дій!» у Тернополі, Максим Макар – помічник юриста Центру громадського контролю «Дій!» у Тернополі;
Марія Іщенко – журналіст Центру громадського контролю «Дій!» у Тернополі; Ростислав Левчук – начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради, якого не підтримала громадськість на посаду заступника голови облдержадміністрації після Революції Гідності, Анна Мєдвєдєва – менеджерка проекту Мережі центрів громадського контролю «ДІЙ!»;
Олександр Дмітрієв – менеджер проекту Мережі центрів громадського контролю «ДІЙ!»,
Юлія Решітько – менеджерка з комунікацій Мережі центрів громадського контролю «ДІЙ!»,
Олександр Ябчанка – менеджер групи Реанімаційного пакету реформ “Медична реформа”. Останній експерт розповів про суть медичної реформи, яка має запрацювати з 2017 року в Україні.

Анонсований Сергій Надал не прийшов на презентацію, хоча  нібито підписав меморандум про співпрацю, метою якого є об’єднання зусиль для формування суспільно відповідальної влади, недопущення корупційних діянь та зловживання своїм становищем посадовими особами, формування конструктивного соціального діалогу між владою та громадським сектором. Словом, анекдот.

Напишіть відгук