Сексуальною утіхою відпрацювала жителька села Новосілка позичений у сусіда обігрівач

Поділитися

1441911176_1441888859_383866016До поліції звернулася 41-річна потерпіла, повідомляє прес-служба тернопільської поліції.

Жінка заявила, що сусід, місцевий житель 1997 року народження, відкрито її домагався. Все відбувалося в його помешканні.

За словами начальника місцевого відділення поліції Андрія Гожія, потерпіла зайшла до односельця, аби позичити електрообігрівач. “Чоловік погодився, але коли сусідка вже збиралася виходити, він заявив, що за позику потрібно розрахуватися. В якості плати затребував заплатити сексуальними утіхами. Жінка всіляко намагалася уникнути такої плати, відмовилася брати електроприлад, але сусід не відступав і погрожував їй ножем. Йому вдалося залякати жінку і лише після задоволення пристрасті чоловік дозволив їй піти. Потерпіла звернулася до правоохоронців і вони одразу приїхали на місце події”, – йдеться у повідомленні поліції.

“Залицяльник” уже притягувався до кримінальної відповідальності за грабіж. У той момент, як до нього зайшла сусідка, він перебував у стані наркотичного сп’яніння. При огляді будинку на горищі поліцейські знайшли зелені рослини, схожі на “канабіс”. Вилучене направили в експертний центр для дослідження.

Чоловіка затримали, йому інкримінують дві статті0 “Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом” та “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту”.

Слідство триває.

У Яроша “ДІЯ”, а в Надала буде “ДІЙка”

Казначей покійного митрополита Мефодія заступилася за архієпископа Тернопільського і Подільського Мстислава