000egq7sДо тернопільської інтернет-газети “Про все” звернулась “Українська Націоналістка”.

У своєму листі вона пише:”Біда сталася в жительки села Метенів Зборівського р-н Ціхоцької Ганни. Два роки тому сусідка Луців Галина вирішила забрати частину її землі під забудову. Коли Ганна землю відстояла в неї почалося не життя а пекло. Сусідка постійно посилає чоловіка щоб той її бив, та підмовляє інших людей. Ганна пенсіонерка, живе сама тому й нема кому захистити. Неодноразово зверталася до міліції але результату це не дало жодного. Останнім часом міліціонери поводилися зухвало, насміхалися і погрожували арештом. Жінка ходить вся в синцях, доведена до відчаю. Сусіди і далі б’ють (певно думають що стара не витримає і помре). А пані Луців так і каже: тобі вже не довго лишилося. Допоможіть захистити права простої людини”.

2 comments

 1. Марго

  Суцільна дурниця. В цьому селі живе моя бабуся і про цю ситуацію я знаю особисто. Пані Ганна, про яку написана стаття – психічно не здорова людина 1954 року народження. З усіма сусідами у постійному конфлікті. Сусідці Луців Галині неодноразово обливала хату фекаліями, нібито за те, що вона її дочці “поробила порчу” . Листа Ви отримали, мабуть, від її доньки, яка також має проблеми з психікою. Ніхто в селі з ними не контактує – остерігаються, адже спілкування з ними закінчується постійними прокльонами. Діти бояться проходити повз їхню хату……

  1. Ірина

   Я також знаю про цю ситуацію, але з іншого боку. Знайома з пані Ціхоцькою особисто. Я звичайно не лікар і ставити діагнозів не буду, але на “психічно не здорову людину” вона не виглядає. Абсолютно адекватна і логічна у своїх судженнях. А рік народження тут до чого?… І якщо пані Луців розповідає про “фекалії”, то чого ж не зверталась у відповідні органи, а чинить самосуд? Бо ситуація з побоями була – синці особисто бачила. А це вже здається стаття кримінального кодексу, хіба ні? Одна справа “балачки”, а друга – піднімати руку на жінку.
   І людина дійсно доведена до відчаю! Адже допомоги чекати нема звідки – нема зв’язків, статків.
   Можливо хоч через засоби масової інформації приверне увагу до свого становища.
   Щоб наші правоохоронні органи звернули увагу на проблему, поки ще є кому допомагати …

Напишіть відгук