Як відкривали пам’ятник Небесній Сотні у Тернополі

Поділитися


У рамках відзначення Дня захисника України з самого ранку у Тернополі відбувались різноманітні заходи: о 10.00 годині на Микулинецькому кладовищі відбулася панахида та покладання квітів до могил воїнів АТО.
О 12.00 годині на Театральному майдані пройшов парад з нагоди відзначення Дня захисника України Кращим воїнам вручили нагороди.

Після параду святкування перемістилось на Площу Героїв Євромайдану.
О 13 годині там відбулася урочиста церемонія відкриття та освячення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Право відкрити пам’ятник, на який виділили з міського бюджету 2 мільйони гривень, а виконав його скульптор Роман Вільгушинський, ведучі надали лише меру Сергію Надалу серед усіх високопосадовців. Проте, мер запросив до дійства, яке мав виконати з військовим комісаром Катинським і матір’ю загиблого героя з Небесної Сотні, ще губернатора і голову обласної ради.

Згодом пам’ятник освятили. Серед ораторів, які виходили на сцену, найбільш актуальними  були свободівці. Вони критикували діючу владу. Це сприймали присутні. Говорили вони добре і правильно. Проте, слід зазначити, що їхні представники вже були при владі не лише на Тернопільщині, але й по всій Україні і продемонстрували загалом фахову непридатність.
pokrova

pokrova2

pokrova3

pokrova4

pokrova5

pokrova6

pokrova7

pokrova8

pokrova9

pokrova10

pokrova11

pokrova12

pokrova13

pokrova14

pokrova15

pokrova16

pokrova17

Покрова – свято весіль, матері, воїнів і прощення

Поляки без дозволу України спорудили військовий меморіал у Тернопільські області