У рамках відзначення Дня захисника України з самого ранку у Тернополі відбувались різноманітні заходи: о 10.00 годині на Микулинецькому кладовищі відбулася панахида та покладання квітів до могил воїнів АТО.
О 12.00 годині на Театральному майдані пройшов парад з нагоди відзначення Дня захисника України Кращим воїнам вручили нагороди.

Після параду святкування перемістилось на Площу Героїв Євромайдану.
О 13 годині там відбулася урочиста церемонія відкриття та освячення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Право відкрити пам’ятник, на який виділили з міського бюджету 2 мільйони гривень, а виконав його скульптор Роман Вільгушинський, ведучі надали лише меру Сергію Надалу серед усіх високопосадовців. Проте, мер запросив до дійства, яке мав виконати з військовим комісаром Катинським і матір’ю загиблого героя з Небесної Сотні, ще губернатора і голову обласної ради.

Згодом пам’ятник освятили. Серед ораторів, які виходили на сцену, найбільш актуальними  були свободівці. Вони критикували діючу владу. Це сприймали присутні. Говорили вони добре і правильно. Проте, слід зазначити, що їхні представники вже були при владі не лише на Тернопільщині, але й по всій Україні і продемонстрували загалом фахову непридатність.
pokrova

pokrova2

pokrova3

pokrova4

pokrova5

pokrova6

pokrova7

pokrova8

pokrova9

pokrova10

pokrova11

pokrova12

pokrova13

pokrova14

pokrova15

pokrova16

pokrova17

1 comment

 1. Ліля

  Скажу одне – тернополяни, ви стадо!
  Ви згодилися стати на 2 години тупою крикливою масовкою для влади.
  Люди, ви аплодували вбивцям.
  Ви повторювали за ними гасла, які є насправді фальшивими і чужими. Ви, тернополяни самі зрадили Майдан, а вчора прийшли на те місце вшанувати фарс на крові.
  Українці, життя вас ще не навчило не бути статистами у злочинних сценаріях продажної влади. Ви стадо! Агресивне, тупе, підконтрольне і галасливе! Якому потреба у видовищах необхідніша за все і нейтралізує у вас почуття гідності. Ви перебуваєте на гачку у влади і навіть раді тому.
  Я не думала, що доведеться так розчаруватися в українцях.
  До національної єдності і гордості нам далеко. Інакше ви б як один не пішли на той маскарад, тим самим давши зрозуміти, що на сьогодні це не є доречним, що народ зневажає тих, що по трупах прийшли до влади.
  А ви, тернополяни, веселилися разом з тими що відсилали чужих дітей на смерть.

  Напевно і тоді вам було не до них. До тих простих хлопців з щирим гарячим серцем. А того справжнього Майдану, який би їх радо з усією пошаною привітав, вже не стало…
  І взагалі, чи варто на честь Небесної сотні влаштовувати шоу політиків?
  Ви кричали: “Слава!” Та нема ніякої слави. Є лише ганьба.

Напишіть відгук