29 листопада відбудеться концерт симфонічного оркестру тернопільської обласної філармонії

Поділитися

1420099800_129 листопада о 18.30 відбудеться концерт симфонічного оркестру Тернопільської обласної філармонії.
Диригуватиме наша гостя – одна з найяскравіших представниць нової хвилі сучасної української диригентської школи заслужена артистка України ОКСАНА МАДАРАШ (м.Київ)
Соліст – талановитий австрійський піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Флоріан Файльмайр(ф-но)
Оксана Мадараш відноситься до тих творчо обдарованих особистостей, в яких органічно поєднуються високий професіоналізм, самобутній стиль і манера диригування, досконала техніка та яскравий сценічний артистизм.
Флоріан Файльмайр народився 1989 р. Не дивлячись на свій молодий вік, він вже отримав низку важливих музичних нагород, серед яких“Klassik.Preis.Österreich” (Австрійська премія за класичну музику) за виконання фортепіанного концерту №3 Бетховена з оркестром Моцартеуму на конкурсі “gradusadparnassum”, де він також переміг у категорії фортепіано. 2011 року він здобув перше місце на міжнародному фортепіанному конкурсі “NeueSterne” («Нові зірки») у Верніґероде, Німеччина та у 2013 році здобув друге місце на XXVIIConcursoInternacionaldePianoCidadeFerrol (Іспанія)та 3тє місце на міжнародному фортепіанному конкурсі “PremiopianisticoSilvioBengalli”(Італія). У 2014 знову були перемоги: 2 місцена NewOrleansInternationalPianoCompetition (США) та 2ге місце на InternationalPianoCompetitionVerona (Італія).
В програмі твори Л.В.Бетховена, Е.Вілла-Лобоса
Квитки в касі філармонії.
Телефони для довідок 25-07-48, 52-61-09.

24 листопада до Тернополя завітає академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля”

У Скалі-Подільській волонтери зробили маленький подвиг