111

Цей відеозапис журналіст тернопільської інтернет-газети “Про все” зробив 13 лютого 2014 року

А вже 24 листопада 2015 року новообрані депутати Тернопільської міської ради своїм рішення знищили комунальну установу, яка займалась прибирання міста від бруду, пилу і снігу, залежно від пори року.

А ось які обіцянки давав мер журналісту мер у лютому 2014 року

Можливо, однією з причин незадовільного стану доріг у Тернополі є ліквідація міською радою КП “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” Нагадаємо, що замовлення на прибирання міста замість комунального підприємства “МШЕД” віддали приватній фірмі з Луцька До речі , ось результати поіменного голосування депутатів міської ради за ліквідацію КП« Тернопільска МШЕД».

pochatok-3 copyПро найбільшу аферу у Тернополі в житлово-комунальній сфери інтернет-газета “Про все” писала ще 27 лютого 2014 року:”Такої “брудної схеми” у аферистів при владі в Тернополі ще ніколи не застосовували! Завжди наше місто було прибраним і зеленим! Роздавши два десятки гектарів землі в парках, мер Сергій Надал, за схемою свого заступника Владислава Стемковського, почав заробляти на прибиранні. За рік у кишеню чиновників перекочувало 16 мільйонів гривень! Високопосадовці “запхали” на вулиці міста луцьке приватне підприємство ТОВ “Тернопількомуналсервіс” , яке нібито наприбирає на 2 мільйони доларів! Насправді, луцька фірма має аж три тракторці, два з яких поламані. Решту техніки орендує, за користуванням водою, світлом, гаражами і офісами комунального підприємства навіть гривні не платить. Детальну історію можна прочитати тут і   ТУТ

rishenna

rishenna3

Щоб краще було видно прізвища “достойних кандидатів” з першої сторінки – поставили ми ось цю збільшену копію

rishenna21 comment

  1. Даник Михайло

    Як би там не було, скільки б критики в бік міського голови не накопичилося (й негативу)- він ОПРИЛЮДНИВ ПРОТОКОЛ ! Молодець, Сергію. Нехай питають своїх дупутатів, ти – відвертий ! Всі би такі були ! Де та плитка з РЕМОНТУ дороги НАБЕРЕЖНОЇ (поки ще кінці в воду не пішли і ти на посаді). Сповідася перед ГРОМАДОЮ, і такими як я (що каждий раз їздив по маґільниці). Де бруківка ?? Набу, єбу, хуя- муя мені не розказуй. Була бруківка. Де ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.