Хто відповість за “зразкову” очистку тернопільських доріг від снігу?

Поділитися

Цей відеозапис журналіст тернопільської інтернет-газети “Про все” зробив 13 лютого 2014 року

А вже 24 листопада 2015 року новообрані депутати Тернопільської міської ради своїм рішення знищили комунальну установу, яка займалась прибирання міста від бруду, пилу і снігу, залежно від пори року.

А ось які обіцянки давав мер журналісту мер у лютому 2014 року

Можливо, однією з причин незадовільного стану доріг у Тернополі є ліквідація міською радою КП “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” Нагадаємо, що замовлення на прибирання міста замість комунального підприємства “МШЕД” віддали приватній фірмі з Луцька До речі , ось результати поіменного голосування депутатів міської ради за ліквідацію КП« Тернопільска МШЕД».

pochatok-3 copyПро найбільшу аферу у Тернополі в житлово-комунальній сфери інтернет-газета “Про все” писала ще 27 лютого 2014 року:”Такої “брудної схеми” у аферистів при владі в Тернополі ще ніколи не застосовували! Завжди наше місто було прибраним і зеленим! Роздавши два десятки гектарів землі в парках, мер Сергій Надал, за схемою свого заступника Владислава Стемковського, почав заробляти на прибиранні. За рік у кишеню чиновників перекочувало 16 мільйонів гривень! Високопосадовці “запхали” на вулиці міста луцьке приватне підприємство ТОВ “Тернопількомуналсервіс” , яке нібито наприбирає на 2 мільйони доларів! Насправді, луцька фірма має аж три тракторці, два з яких поламані. Решту техніки орендує, за користуванням водою, світлом, гаражами і офісами комунального підприємства навіть гривні не платить. Детальну історію можна прочитати тут і   ТУТ

rishenna

rishenna3
Щоб краще було видно прізвища “достойних кандидатів” з першої сторінки – поставили ми ось цю збільшену копію

rishenna2

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

1991 Open Data Incubator відкривається у регіонах

Platinum Bank збільшив регіональну мережу на 38% за 9 місяців 2016 року