Гурт Плесо (екс Dalai Lama) презентував сингл “Імена”

Поділитися

proxy-imgsmail-ru“Коли мені було десять, я жив на четвертому поверсі хрущовки. Піднімаючись сходами додому, я міг годинами розглядати стіни у своєму під’їзді. Уявляв себе дослідником, який знайшов наскельні малюнки в зелено-білій печері” – Олександр Васецький, вокаліст гурту Плесо.

Атмосферні й меланхолійні “Імена” стали третім студійним синглом
з майбутнього ЕР, який львів’яни обіцяють цієї осені. Це пісня про тугу за дитинством та феномен людської пам’яті, яку не змінює навіть переписана історія.

“Насправді так і було. На штукатурці проступали написи людей, які тут жили раніше, можливо задовго до мого народження. Назви рок-груп, імена музикантів. На кожній стіні був свій Цой і своє Кіно. Свої Скорпіонс і Металліка. Свій Володя і своя Ілона.

Я підсвідомо розумів, що стіни мого під’їзду – це історична карта, через яку можна відчути настрій епохи, що минула. Правда, я не зовсім розумів, що то була за епоха, але атмосфера була дуже магнетична. Всі ці люди хотіли залишити слід по собі, підтвердити своє існування якимось конкретним доказом, навіть нашкрябавши копійкою на штукатурці власне ім’я чи назву улюбленої групи.

І я теж хотів долучитись до цієї історії. І якось щось там написав.

Але одного разу все зникло – в під’їзді зробили ремонт. Щезли послання минулого покоління. Зник цілком реальний доказ цілої епохи. І мій напис теж.

Ми хочемо залишити по собі щось цій планеті. Але історія входить у наступний цикл, білить і фарбує стіни, стираючи наші імена. Єдине, що історія не може стерти, так це нашу пам’ять. Я досі пам’ятаю ті написи. І я скучаю за ними.”

Стартує процес оформлення ID-паспортів для дорослих, але поспішати усім до міграційної служби не варто

Як у тернопільському училищі №4 директора обирали