111


Вчора в актовому залі вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука відбулося засідання трудового колективу. Понад 130 працівників мали обрати з чотирьох кандидатів найдостойнішого, якого згодом кадрова комісія Міністерства освіти призначить керівником. Як відомо, голос колективу має лише, на жаль, рекомендаційний характер. Попереднє волевиявлення майстрів-викладачів не знайшло підтримки в обласному управлінні освіти та кадрової комісії. Тоді переміг Іван Грищук, який працює заступником директора цього ж навчального закладу і виконує обов’язки керівника. Через відсутність переможця, було оголошено ще раз конкурс на заміщення вакантної посади.

Слід сказати, що даний навчальний заклад за останні роки часто потрапляв в новини через затримку наступника Півторака також з хабарем, люстраціє  сміттєвим баком.
Вибори в училищі №4 отримали розголос у Тернополі, оскільки в ньому вирішив взяти участь екс-директор – Роман Півторак, затриманий у лютому 2012 року за хабар. Правоохоронці цю справу розглядають досі. Неофіційно говорять, що Півторак досі не сів за грати завдяки родині, яка працює в прокуратурі. Окрім Івана Грищука, також документи на заміщення вакантної посади подали  Сагайдак Василь Олексійович та Боднар Андрій Ярославович.

У ході конкурсу спростувалась інформація, що посісти крісло директора хоче помічник-консультант нардепа Олега Барни. Андрій Боднар заявив, що є депутат від ВО “Свобода” у Зборівській міській раді, тому апріорі не може допомагати порошенківцю.


Як проходили збори – можна побачити у відеозаписі. Найцікавішою частиною у ході засідання були відповіді Романа Півторака на надзвичайно критичні питання колективу училища. У ході виступу екс-директора відчувався негативний холодок у залі, а коли вже почались питання до Півторака прорвалась лавина ненависті, яка, напевно, накопичувалась роками. Слухаючи все це, журналіст “Про все” дивувався, на що сподівався кандидат Півторак, висуваючи свою кандидатуру?  Можливо, це просто якась стратегія затягнути судові засідання у справі про хабарництво?

Перед початком засідання колектив училища вирішив, що їхній теперішній керманич з приставкою в.о. буде виступати останнім, бо вже раніше оприлюднював свою програму.

Першим до слова запросили Боднара Андрія Ярославовича.

Виступ Романа Півторака хоч і був підготовлений добротно, проте був перекреслений минулим. Такого потоку емоційності, яка била з усіх куточків залу, автору цих рядків ще не доводилось бачити на жодних виборах у трудових колективах. Напевно, заслужив собі чоловік за роки…

Виступ пана Сагайдака не отримав підтримки в працівників училища.

А ось так виступав переможець виборів -Іван Грищук. З його промови стало зрозуміло, що він працює тут 18 років. З них 14 років пан Грищук – заступник директора училища №4. За підсумками голосування його кандидатуру підтримає 112 працівників училища. За Романа Півтора – лише 11 педагогів. За Андрія Боднара тільки 6 голосів. Василь Сагайдак отримав “бублик”.

Також слово надали усім бажаючим.

Підрахунок голосів

Оголошення результатів виборів

Переможець виборів

Переможець виборів Іван Грищук дякує колективу за довіру і підтримку.

vybory2Коментар щодо виборів від керівника профспілок Андрія Присяжного

19 comments

 1. Олег

  хіба це конкурс? якийсь примітивізм. де змагання програм? всі поздавали комісії. для чого? вони що, в туалеті ті листочки читатимуть по мірі необхідності? ось так само народ голосує за кандидатів у депутати до Верховної ради чи місцевої… сумно.. шокував нахабством Півторак. це якесь уособлення зла. мєсний янукович, тільки трохи грамотніша мова. якщо ж послухати мову викладачів училища – ніби з торговками на базарі поспілкувався.. ведучий сякає і шокає.. старший чоловік, а образ повні штани..він же має бути безпристрасним..
  якась килова керівничка обласної освіти..от вона якраз собою представляє стан нашої освіти.. якесь перелякане, по-радянському зашорена…

  1. анонім

   а хіба перший кандидат не представив свою програму???

 2. Христина

  Півтораки усі такі.. один син вічно якийсь бухий ходить по училищу..чи вколотий..другого впіймали колись за хабар …

  1. Побратим

   Ти, бляд, проойти пекло війни,яке пройшов Олександр-тоді будеш писати. Перша лінія фронту…Щоб твою сраку захистити.А ти худобо таке пишеш?Будь ти проклята!

   1. Олексій, студент

    Та де там синок півторака воював. воно просто використало форму, щоб покрасуватися на виборах та виграти. і таки помогло йому ця наглість. як Пастуху Тарасу… залізло те убоге півтореченя депутатом в Кременці, ще й фракцію підарів-ляшків очолює. а викладати в наше училище приходить як не п’яний. то ніби вколотий. очі як у риби, походка кривульками. не чіпають його, бо не хочуть, щоб старе гімно не смерділо

    1. Побратим

     Ти реально недоумок! Мій побратим і командир з позивним “депутат” Саня є еталоном для нас. Хочеш там само бути, де ми?Кажеш підери ми, які стали депутатами в Кременці? Готуйся!

 3. Соломія

  мова викладачів училища дійсно бідна. і ці люди закінчили інститути та університети… правильно зроблять, що закриють більшість цих “кузнєц кадров”

 4. Петро,

  А чим займається Перч? долю отримує з півторакових відкатів? як так може бути, що людина за хабар отримала, на 200 тисяч начудила і 5 років ходить на волі, участь у виборах бере. де громадськість? де громадські організації, які не контролюють розгляд справи.. не здивувався, коли почув запис інтервю півторака та степана барни на радіо..

 5. Ніна

  Дрібний хабарник виграв у великого. А чому? бо любий колективу. вміє підлизатися..не хамити.. півторака ж треба на палю і все..він же козак… принаймні, бреше, що козак
  А ви скажіть, люди, де державні інтереси? інтереси громади? Послухала це все – тиць-іздиць тернопільській освіті… головна освітянка має бути перш за все мудрою, а не поводитись як нецілована діва..нічого не знаю, все так файно і заквітчано..бо влада за нас дбає.. ніби з Місяця впала

 6. анонім

  журналісти пишіть правду. вибори повний форс, жодного спорченого бюлетня… а насправді їх було багато і всі кинуті за Грищука

 7. Степан

  …І.Грищук довго намагався поновитися на посаді і йому це вдалося за допомогою «клопотання трудового колективу», про яке в училищі ніхто й не чув.

  А, як Вам це??? “Правдивий претендент” сфабрикував клопотання від колективу!!! Прокуратура! Розберися! А були збори???Хто Грищука і коли брав на поруки???

  http://realno.te.ua/novyny/в-тернопільскому-училищі-хабарники-б

 8. Софа

  “тільки трохи грамотніша мова. якщо ж послухати мову викладачів училища – ніби з торговками на базарі поспілкувався.. ведучий сякає і шокає.. старший чоловік, а образ повні штани..він же має бути безпристрасним..”
  Точна баба базарна, учнів криє матами … певне ще чиясь киря. Сочуствіє

 9. Аноним

  Чомусь забули. що про Півторака повідомив до міліції ще й студент , який дав 1 тисячу гривень, щоб видали достроково диплом.А про те.що прибрав до рук гуртожиток,А як майстерно бреше про стадіон! Федик звернувся до міністра освіти з депутатським запитом про незаконне будівництво на стадіоні і з відкритим листом про “художества” Півторака і компанії.За це організувала злодійська шайка сміттєву люстрацію федику.Не кращий і Грищук, засуджений за хабар, а тепер він директор.Якби обл. відділ освіти дбав , а не вдавав що дбає про молодь, яку нахабно деморалізують такі особи, то не допускали б до училища. Для декого з начальників такі хабарники дуже вигідні- візьмуть і собі і з ними поділятья, Чи може тернопіль є винятком? Нема кому зайнятись тим Училищем, у якому вчать як красти, як плювати на закони , як хитрувати.


  1. Author
   Борис

   Здається, ці коментарі Федик й пише. цікаво, як його доля склалась у суді. розкажете?

 10. Аноним

  федик був занадто ліберальним.Дехто зі знайомих радив йомупозбутись обох:півторака і грищука, але не послухав.Ще і 2013 р.журналвст писав, що в училищі діє-злочинна група з корупційними зв.язками.Чомусь кримінальна справа півторака зависла на невизначений час.Хтось пише, що діють родинні зв.язки і гроші.Боялись ,що Федик прожене обох, тому влаштували йому сміттєву люстрацію.І отакі нікчеми навчають і “виховують “молодь! Та ще недавно півторак підробив звернення нвби то колективу до “шановного”прізідєнта і клявся що підтримує його реформи і просить захисту від начальника освіти запорожана(якому будує дім і дачу і ділиться нахабареними дулярами) і на міліцію(видно за кайданки, у яких його нарядили), просить захисту у віктора фьодоровича. Підписує ніби то 85 працівників, а протокол,написаний ним сами м вкрала міліція. Отакі чудеса творяться на наших очах, І нічого-погпаому виду нема стиду.бо і синок вже два рази притягався- татко навчив,як хитрувати і кінці в воду кидатию

 11. Аноним

  Федик -високоморальна людина: не крав,не дозволив собі відремонтувати свою квартиру руками учнів і майстрів, яким за це заплатив би сповна.Ай яй яй! він регіонал! А хто ж керує вами? Хіба не знаєте?
  А всі забули ,що грищук засуджений за отримання хабара -500 доларів. А що будує на стадіоні училища величезний будинок_ це дрібниця?*Що разом з Півтораком забрали собі гуртожиток під власні апартаменти-це не кримінальна справа? А дурні хлопці послухали таких негідників і влаштували чесній людині сміттєву “люстрацію”.Ще не все сказано.

 12. Аноним

  Федик не пише фальшиві листи,Це робота Півторака і компанії, яка думає,що Грищук дасть їй манну небесну,Йому треба закінчити величезний будинок на захопленому від училища спортмайдані, розпродати квартири ігроші -у власну кишеню.270-квартирний дімБудується незаконно,про що повідомив заступник Міністра освіти- документів на будівництво немає.
  Автор репортажа про вибои помилково назвав хабарником “наступника ПІвторака”, а треба-“заступника”. бо саме заступник, а ним був Грищук засудже
  ний за хабар,А було їх немало,як пишуть учні у своїх коментарях.

 13. Аноним

  Може тепер правосуддя візьметься за хабарників з училища №4, бо брата Півторака ,який був суддею в тернополі .звільнили.і не буде півторака захищати.Чому відділ освіти підтримує хабарників на посади в училищі.Бо зацікавлений.щоб поділились, поремонткапли,що треба, побудували.Далі те саме,що за керування запорожана. рука руку
  миє

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.