Як у тернопільському училищі №4 директора обирали

Поділитися


Вчора в актовому залі вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука відбулося засідання трудового колективу. Понад 130 працівників мали обрати з чотирьох кандидатів найдостойнішого, якого згодом кадрова комісія Міністерства освіти призначить керівником. Як відомо, голос колективу має лише, на жаль, рекомендаційний характер. Попереднє волевиявлення майстрів-викладачів не знайшло підтримки в обласному управлінні освіти та кадрової комісії. Тоді переміг Іван Грищук, який працює заступником директора цього ж навчального закладу і виконує обов’язки керівника. Через відсутність переможця, було оголошено ще раз конкурс на заміщення вакантної посади.

Слід сказати, що даний навчальний заклад за останні роки часто потрапляв в новини через затримку наступника Півторака також з хабарем, люстраціє  сміттєвим баком.
Вибори в училищі №4 отримали розголос у Тернополі, оскільки в ньому вирішив взяти участь екс-директор – Роман Півторак, затриманий у лютому 2012 року за хабар. Правоохоронці цю справу розглядають досі. Неофіційно говорять, що Півторак досі не сів за грати завдяки родині, яка працює в прокуратурі. Окрім Івана Грищука, також документи на заміщення вакантної посади подали  Сагайдак Василь Олексійович та Боднар Андрій Ярославович.

У ході конкурсу спростувалась інформація, що посісти крісло директора хоче помічник-консультант нардепа Олега Барни. Андрій Боднар заявив, що є депутат від ВО “Свобода” у Зборівській міській раді, тому апріорі не може допомагати порошенківцю.


Як проходили збори – можна побачити у відеозаписі. Найцікавішою частиною у ході засідання були відповіді Романа Півторака на надзвичайно критичні питання колективу училища. У ході виступу екс-директора відчувався негативний холодок у залі, а коли вже почались питання до Півторака прорвалась лавина ненависті, яка, напевно, накопичувалась роками. Слухаючи все це, журналіст “Про все” дивувався, на що сподівався кандидат Півторак, висуваючи свою кандидатуру?  Можливо, це просто якась стратегія затягнути судові засідання у справі про хабарництво?

Перед початком засідання колектив училища вирішив, що їхній теперішній керманич з приставкою в.о. буде виступати останнім, бо вже раніше оприлюднював свою програму.

Першим до слова запросили Боднара Андрія Ярославовича.

Виступ Романа Півторака хоч і був підготовлений добротно, проте був перекреслений минулим. Такого потоку емоційності, яка била з усіх куточків залу, автору цих рядків ще не доводилось бачити на жодних виборах у трудових колективах. Напевно, заслужив собі чоловік за роки…

Виступ пана Сагайдака не отримав підтримки в працівників училища.

А ось так виступав переможець виборів -Іван Грищук. З його промови стало зрозуміло, що він працює тут 18 років. З них 14 років пан Грищук – заступник директора училища №4. За підсумками голосування його кандидатуру підтримає 112 працівників училища. За Романа Півтора – лише 11 педагогів. За Андрія Боднара тільки 6 голосів. Василь Сагайдак отримав “бублик”.

Також слово надали усім бажаючим.

Підрахунок голосів

Оголошення результатів виборів

Переможець виборів
Переможець виборів Іван Грищук дякує колективу за довіру і підтримку.

vybory2Коментар щодо виборів від керівника профспілок Андрія Присяжного

Гурт Плесо (екс Dalai Lama) презентував сингл “Імена”

Закохатися за 3 хвилини допоможуть у Тернополі