Колишня редактор газети “RIA+” потрапила в сотню реформаторів Європи

Поділитися

14064033_1258149234197836_7925472969541654291_n15 листопада Financial Times опублікував топ-100 реформаторів Європи і в цей список увійшли 5 українців.

Список New Europe 100 публікується щорічно з 2014 року і в нього входять номінанти з Центральної та Східної Європи – люди і організації, які своїм прикладом і діями відображають інновації в регіоні.

Цього року в рейтинг потрапили 5 осіб з України.

• Віктор Шабуров (засновник і директор компанії Looksery, яка була продана ІТ гігантові Snapchat за $ 150 мільйонів)

• Ярослав Ажнюк (засновник і керівник стартапу Petcube – пристрої для спілкування з домашніми тваринами)

• Ольга Афанасьєва (виконавчий директор Української асоціації венчурного і приватного капіталу UVCA)

• Ольга Юркова (засновник і редактор сайту Stopfake.org), колишній головний редактор газети “RIA+” у Тернополі, а нині редактор відділу “Донбас, Крим” у журналі “Країна”.

• Дмитро Дубілет (як засновник інтернет сервісу iGov)

Рейтинг складається спільно Financial Times, Res Publica (Варшавський журнал), Google, а також фондом Visegrad Fund щодо сприяння інтеграції в Центральній Європі. Представники цих організацій проаналізували кандидатури з 15 європейських країн в першу чергу від національних установ, лідерів думок і громадськості, для вибору остаточного списку топ-100.

Крім локальних досягнень в реформаторської діяльності, унікальних навичок кандидатів і впливу їх позиції на громадську думку враховувався також глобальний аспект значущості реформ, що проводяться номінантами, повідомляє nv.ua

Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів України FS.TO

Перший сніг очима учня тернопільської школи №16