Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів України FS.TO

Поділитися

fs-to-600x300Українські кіберполіцейські припинили роботу групи онлайн-кінотеатрів FS, до якої входили ресурси Fs.to, Brb.to, Fs.ua і Cxz.to.

«За час роботи нелегального «онлайн-кінотеатру» правовласникам було завдано збитків на кілька мільйонів гривень. Аудиторія сайтів сягала мільйона користувачів. Розпочато кримінальне провадження за фактом порушення авторського і суміжних прав», – повідомили в Департаменті кіберполіції України.

Як з’ясувалось, до кіберполіцейських звернулись правовласники-учасники Американської асоціації кінокомпаній (Motion Picture Association of America) та українські правовласники зі скаргою щодо порушення авторських та суміжних прав одним із веб-ресурсів.

Поліція встановила: до створення ресурсу були причетні близько 19-ти осіб. Саме вони адміністрували, підтримували та наповнювали сайт. У кіберполіції також повідомили про проведення санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях, дата-центрах, помешканнях фігурантів кримінального провадження та зібрано додаткові докази протиправної діяльності веб-ресурсів.

«Проведені експертизи підтвердили збитки правовласникам у розмірі близько 5 млн гривень. Окремо ідентифіковані іноземні (зокрема, «офшорні») та низка українських компаній. Через їх рахунки здійснювалася легалізація коштів, отриманих в результаті незаконної діяльності ресурсів злочинної групи», – додали у відомстві.

Це вже не перша спроба правоохоронців принити діяльність сайту. Як відомо, у жовтні 2013 року співробітники МВС вилучили сервери FS.TO. Втім, вже наступного дня він продовжив свою роботу, але вже на інших доменах.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Скільки коштує паспорт для виїзду за кордон?

Колишня редактор газети “RIA+” потрапила в сотню реформаторів Європи