111

nadal-b
Тернопільська інтернет-газета “Про все” першою підняла питання про відповідальність мера за той бедлам, що творився у місті внаслідок бездіяльності комунальних служб і найнятої мером приватної фірми з Луцька ТОВ Тернопількомуналсервіс”.

Нас обурила ахінея, яку ніс Сергій Надал – винні у всіх бідах були “призначені” 25 тисяч тернопільських підприємців, які не прибрали перед своїми офісами і магазинами. Це викликало хвилю обурення в соцмережах. Зрозумівши, що безкоштовним проїздом в тролейбусах не відбутися,  мер побіг в лікарні відбілювати імідж. Всім, хто поламав руки-ноги, пошкодився через непосипані тротуари поки що міський голова пообіцяв компенсувати всі кошти на лікування з бюджету.

З цього приводу у автовласників, які цей тиждень пошкодили свої транспортні засоби теж є думка: а чому Сергій Надал не говорить, що їм також необхідна компенсація.

На зустрічі з громадськістю мер відбувся побреханьками та створив комісію, яка буде досліджувати питання хто винен. Хоч насправді відповідь вже є з перших днів – влада у Тернополі, в особі мера Надала, продемонструвала повну професійну непридатність

rozporiadzhenniaАле красиво жити меру хочиться й далі. Тому паралельно із розслідуванням чужої вини, міський голова вділив 18 мільйонів 900 тисяч гривень луцькій фірмі на прибирання Тернополя від снігу й надалі.

Сьогодні мер побачив, що інформаційна хвиля незадоволених не спадає, хоч комунальники для галочки щось там і неякісно роблять.

Тому під вечір мер видав розпорядження, яке фактично усю провину за колапс у місті покладає на заступника Владислава Стемковського.

Цікаво, як діятиме далі громадськість? Йтиме у фарватері наадалівських ідей чи дійсно послужить громаді  і прибери ось те свободівсько-податкове непорозуміння?

 

2 comments

  1. Ruslan

    ну нормально відшкодує з бюджету. а в бюджет то наші кошти. добре ними от так розпоряджатись. нехай той комунал сервіс оплачує і особисто мер з всоєї кишені. піарщик….

  2. Даник Михайло

    Надалове розпорядження міського голви читаю і дивуюся : з відміною деяких функцій якогось там клерка зразу треба РОБИТИ ВІДМІНУ частини зарплати. Зразу ж. Про це – нічого, той буде ходити і підсмішковуватися з міського голови в коридорі. А йому треба такого як наш депутат Олег Барна, щоб пом”яв йому трохи яя, щоб перевірив чи він – хлоп. Якщо – нє, додому, а буде спорити – припаяти примусових робіт з напів року. За таке безладдя, яке творилося в місті після першого снігопаду, на четвертий день, їдучи в Тернопіль – і непорозчищувані тротуари, люди до роботи і з роботи йдуть по краю проїзжєої частини дороги – мало за яя, треба – голову разом з шапкою ЗНІМАТИ тому свому підлеглому, пане Надал !! Бо, інакше – бардак буде далі, через два тижні – метелиці-хуртовини, а Ваша комунальна служба жодного ротора для прибирання тротуарів не має. За пів дня їзди по місту – не бачив жодного. Прикупіть терміново. А скільки всіх “роботоспособних” ґрейдерів в всіх міських установах і підприємствах, скільки коштів на рахунках, щоб забезпечити закриті статті (утримання шкіл, садків, лікарень, поліклінік і т.п.), щоб можна було розпорядитися в “скрутну годину” ?? Купити соляри, скоординувати рух грейдерів, куди має стікатися оперативна інформація про потребу перекидки техніки, своєрідний штаб МНМ місцевого значення. Скільки автолавок може доставити гарячий чай перемерзлим водіям на дорозі, які служби й стільки маю біотуалетів, щоб можна їх “пересунути в потрібну точку міста” ?? Хто має це все знати?? Тов.Надал ?? То він не буде іншими справами займатися, які не меньш важливі в кінці року. НЕГАЙНО ГОНІТЬ того свояка (чи як там він, приймайте ч/з конкурс нормального, відповідального, а цей – не хотів РОБИТИ, то нехай сидить вдома, або на Польщу, нехай трохи підучиться. Там зразу все стане йому ясно, як тільки від”їде зо 2-3 км від ношого кордону. Візу він сам собі виробить, безвізового – не буде.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.