Сьогодні у Тернополі журналіст Остап Дроздов презентує свою книгу “№1. Роман-вибух”

Поділитися

14691051_1007215226068456_4516812349568689192_nПрезентація книжки Остапа Дроздова «№1. Роман-вибух»  у Тернопілі відбудеться сьогодні о 17 годині 30 хвилин в книгарні “Є”. Модератором заходу буде Юрій Матевощук

Роман-вибух «№1» – це більше, ніж просто роман, затиснутий жанровими рамками. Це сповідь кількох поколінь, об’єднаних наскрізною ідеєю — відстояти свою ідентичність. Це родинна сага з драматичними поворотами долі. Це одразу декілька біографій на тлі різних епох.
Остап Дроздов (1979 р., Львів) – знаний український журналіст, один із найуспішніших та найупізнаваніших медійників Західної України, піонер суб’єктивної журналістики в Україні.
Закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка (факультет журналістики). 2006 року отримав найвищу національну відзнаку в галузі журналістики «Золоте перо» (номінація «Відкриття року»). У 2012 та 2013 роках отримав статуетку «Люди Львова. Золотий Лев» за найкращу інформаційно-аналітичну програму року. 2012 року визнаний найвпливовішим журналістом Львова. 2015 року отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики. У 2016 році визнаний Людиною-Брендом.
Мешкає і працює у Львові, читає лекції, пише блоги, є одним із найрезонансніших інфомейкерів, що має нестандартне бачення дійсності.
«Мій перший роман – дуже авторський. У ньому багато мене самого, хоча діапазон подій коливається від довоєнного Львова до сьогодні. Роман дуже відвертий. Він зацікавить тих, хто понад усе цінує людину, її страхи, сумніви, біографію і боротьбу за себе. Критики називають роман контраверсійним – так і є».
***
Адреса книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Вхід вільний

О 19 годині Остан Дроздов зустрінеться з тернополянами у “Бункермузі”.

Тут не буде незручних запитань, тільки питання руба і прямі відповіді.
Неформальна творча зустріч із журналістом, телеведучим та письменником Остапом Дроздовим.

Вхід вільний

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Завтра тернопільський суд і водники будуть без світла

ООО «Черноморская Правовая Компания» и Автопро о правовой стороне бизнеса автозапчастей