111

Сьогодні у Тернополі відбулось перше засідання комісії щодо неналежного стану  прибирання доріг міста та невиконання обов’язків підрядника , посадових осіб міськради

Створив цю комісію міський голова Сергій Надал після зустрічі з громадськими активістами своїм розпорядження. До неї ввійшли:

Василів Ігор Володимирович – керівник ГО «Автомайдан» – голова комісії;
Хромчак Роман Олексійович – начальник юридично-договірного відділу управління ЖКГБтаЕ , секретар комісії.
Вітрук Олег Павлович – заступник начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку
Соколовський Олег Іванович – заступник начальника управління ЖКГ та – начальник відділу благоустрою та екології
Дригуш Ярослав Богданович – старший інспектор відділу технічного нагляду
Стаюра Володимир Іванович – депутат міської ради
Ландяк Петро Дмитрович – депутат міської ради
Півторак Святослав Романович – депутат міської ради
Лупак Сергій Михайлович – депутат міської ради
Євсєєв Леонід Євгенович – громадський діяч
Іванечко Павло Мирославович – представник ГО «Автомайдан»
Колеснік Тетяна Володимирівна – громадський діяч

До 24

Цікаво, як громадські активісти вирішать питання що, з одного боку Надал обіцяє штрафувати “Теркомуналсервіс”, а іншою дає 18 мільйонів.

2 comments

  1. Іван Степанович

    Сумна година. Переглянув усе відео трансляції. висновок невтішний. надал виграв, як тільки створив цю комісію. Послухав хлопців – ніби все добре говорять, але якось неоковирно, не грамотно і просто непереконливо. З них усіх хоч ландяк має стосунок до жкг, читав статті його, бачив виступи в інтернеті. Голова комісії, на мою думку, має не гроби робити, а бути юристом. не має місця у тій комісії не грамотним особам. Будь ти хоч 10 раз патріот і чесна людина. ми це проходили у 90 роках. Дам від себе пораду – маєте в комісії купу засланих козачків. Всі ті стаюри, півтораки, соколовські обслуговують інтереси мера. А голові автомайдану василіву пораджу менше виціловуватись з негідником юликом. Він вже 3 роки розкрадає гроші з ремонтів доріг. Хіба автомайданцям того не видно? Якщо не скурвились, то як можна зі злодієм фотографуватися?

  2. Саша

    Винних шукають не серед тих хто насправді винен. Вся вина за неналежне утримання Тернополя лежить на Надалу. Ніхто нічого не може зробити в мерії без відома мера. Він організовав встановлення бруківки , він організовав тендер по уборці міста, який виграла фірма з Луцька, яка немає техніки для прибирання і т.д. .А зарас Надал дивиться когоб підставити замість себе, щоб можна було дальше красти міський бюджет. Але питання навіть не в Надалі, в Тернополі всі знають що він краде бюджетні гроші, питання до правохоронних органів , чому вони не розслідують злочинів вчинених діюєчою владою міста Тернополя ? А висновок напрошується сам, або праворонці разом з мерією деребанять бюджетні кошти, або вон-правохоронці абсолютно бездарні як спеціалісти. І одне, і друге не в пользу правохоронців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.