111

В гіпермаркеті поліцейські охорони затримали чоловіка, який намагався «затоваритися» за фальшиві гроші
Поліцейські охорони Управління поліції в Тернопільській області затримали 39-річного мешканця Тернопільщини через підозру у кримінальному правопорушення, пов’язаному зі збутом фальшивих грошей.
groshiЧоловік намагався придбати пляшку для води до велосипеда та крем для взуття, розрахувавшись за них фальшивими 50-ма гривнями. Касир гіпермаркету помітила, що купюра з ознаками підробки та одразу ж покликала на допомогу працівника Управління поліції охорони, який ніс службу по охороні даного об’єкту.
На запитання поліцейського охорони, звідки у нього підроблені купюри, чоловік стверджував, що це не його рук справа і отримав він їх на ринку або ж на АЗС.
Поліцейські охорони затримали власника несправжньої купюри та передали слідчо-оперативній групі ГУНП Тернопільської області для подальшого розгляду обставин та винесення відповідного процесуального рішення.1 comment

  1. Даник Іванович Михайло

    І де він, той джиґіт з фальшивими грішми ? А 500 не було, разом з Сковородою ? Давай сюди, проп”ємо, бабки не вміють розрізняти. Тільки не їдь ч/з місток перед Скалою, ще не зроблено нічого, фундаментні длоки серед дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.