У Тернополі влада “забила болт” на прибирання міста від снігу

Поділитися
147_145250043431
Так прибирали Львів

Тернополянин Ігор Гліган оприлюднив доволі цікавий пост про відсутність прибирання міста від снігу, відсутність громадського транспорту. Натомість, у Львові, де був сьогодні чоловік – прибирання триває активно, проїхатись місто можна без проблем: “Я не є громадський діяч чи політик і мій пост скоріш за все буде проігноровано. Але так склалося що я зміг порівняти. 9-12 год Тернопіль – жодної техніки!!! я не зміг виїхати з двору і поставив назад машину. Виявилося що так зробило багато тернополян і “гусачком” де протоптана стежка я дійшов з Дружби до жд вокзалу!!!! По дорозі не зустрів жодної очисної техніки від великого грейдера до двороврого тракторця!!!! В 14 год я прибув в Львів(120 КМ ВІДСТАНІ) Техніки нереально багато як грейдерів так і погружчиків і камазів щоб вивести сніг. Транспорт з запізненням але їздить!!!! Бл…ть!!! Вечір, 21:30 Тернопіль. Техніки ноль!!!! жд вокзал-центр-дружба!!! ноль!!! хрен з ним я пацан крепкий – дойду, але не всі такі!! як на мене на дорозі вроді був в десь грейдер або само вкаталося. може я не прав??? хто бачив?? або може хтось скаже меру міста що фото з лопатою не головне!!! синоптики получається попереджали тільки населення а не служби!!!! Сергій Надал

P.S. Дякую хлопцеві який приблизно в 21:30 забрав сім’ю з маленькою дівчинкою з жд вокзалу в сторону 15квітня/злуки на автомобілі вроді форд фокус!!!!!!!

може хтось в коментах кине лінк на кого послати або кого
послати, бо зима ще попереду!!! і така ситуація неприпустима!! ще не пропаща наша нація коли ми допомагаємо один одному!! а влада в стороні!!!”

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чим займалась влада, поки тернополяни рятували себе від наслідків снігової стихії

16 листопада температура опуститься до мінус 10 градусів