111
147_145250043431

Так прибирали Львів

Тернополянин Ігор Гліган оприлюднив доволі цікавий пост про відсутність прибирання міста від снігу, відсутність громадського транспорту. Натомість, у Львові, де був сьогодні чоловік – прибирання триває активно, проїхатись місто можна без проблем: “Я не є громадський діяч чи політик і мій пост скоріш за все буде проігноровано. Але так склалося що я зміг порівняти. 9-12 год Тернопіль – жодної техніки!!! я не зміг виїхати з двору і поставив назад машину. Виявилося що так зробило багато тернополян і “гусачком” де протоптана стежка я дійшов з Дружби до жд вокзалу!!!! По дорозі не зустрів жодної очисної техніки від великого грейдера до двороврого тракторця!!!! В 14 год я прибув в Львів(120 КМ ВІДСТАНІ) Техніки нереально багато як грейдерів так і погружчиків і камазів щоб вивести сніг. Транспорт з запізненням але їздить!!!! Бл…ть!!! Вечір, 21:30 Тернопіль. Техніки ноль!!!! жд вокзал-центр-дружба!!! ноль!!! хрен з ним я пацан крепкий – дойду, але не всі такі!! як на мене на дорозі вроді був в десь грейдер або само вкаталося. може я не прав??? хто бачив?? або може хтось скаже меру міста що фото з лопатою не головне!!! синоптики получається попереджали тільки населення а не служби!!!! Сергій Надал

P.S. Дякую хлопцеві який приблизно в 21:30 забрав сім’ю з маленькою дівчинкою з жд вокзалу в сторону 15квітня/злуки на автомобілі вроді форд фокус!!!!!!!

може хтось в коментах кине лінк на кого послати або кого
послати, бо зима ще попереду!!! і така ситуація неприпустима!! ще не пропаща наша нація коли ми допомагаємо один одному!! а влада в стороні!!!”

14 comments

 1. Олена

  На залізничному вокзалі Тернополяни повний безлад, засипало так що не видно ні колії, ні перону. Жодної техніки чи хоч лопати таке враження що снігопаду тут не чекали. Навіщо такий керівник що не може організувати належне прибирання все тому що безкарність керівників. Геть таких у шию.

 2. Світлана

  Всі тернополяни помітили що робота не робилась – в результаті вже третій день нема звязку транспортного в місті, вчителі запізнюються на уроки і працівники на виробництво… ми є… ми живі свідки того як працюють служби які ми забезпечуєм платячи податки…дітей в садок вела по снігах… двірники почали працювати в понеділок рівно в девять ранку))))) не треба нам мити вуха тим що файно господарює влада Тернопільська – ми бачимо як… і вибираєм чи нам вірити далі тим словам….

 3. Аноним

  3,5 год Хмельницький – Тернопіль, швидкість 20-40 км/год, хочу вийти і кричати! Су….ки де техніка!???

 4. Аноним

  Абсолютно нема ніякого спецтранспорту по вивозу снігу за межі міста. С. Надал тобі не місце бути мером такого красивого міста. Тернополяли заслуговують та кращого мера і правильне використання наших ресурсів. Велика порада Надалу: більше не балотуйся на мери.

  1. Taras

   Велика порада тернополянам не вибирати цього хабарника.

 5. Ксю

  Останні три дні наблюдаю картину як люди похилого віку слизькаються на дорогах і не знають якою стежкою пройти до потрібного ім місця …дітей в калясках переносять через кучугури…навіть на санчатах з дитиною вузькою проїхати а техніки нема… є приватні но вони чистять лише там де просять і то за непалу плату

 6. Oksana

  Цікаво скільки списали коштів на прибирання? І кому вони осіли в кишені ? Ще такого бардаку не було жодної зими!! Надал надіється, що плюсова температура і сніг сам розтопиться… невже не можна ніяк його притягнути до відповідальності чи потрібен знову місцевий “Майдан” ?

 7. Taras

  В розумінні надала сніг то така річ, що сама розтане.

 8. Andriy

  Яка техніка може бути? Коли тендер присвоїли підприємству, якого техніки галяк, бабки заплатили, відкат получили, вопшем, грошей вже нема… а техніка з тих підприємств що прибирали минулих років прибирає приватників за гроші, і на слова:”Чого не горнете дорогу?” Відповідають:”Нехай горне те підприємство, яке тендер виграло” І вони праві. Бо не вони винні. По центральних вулицях транспорт стоїть, їхати не можливо. А люди наївні, дальше голосують за тих самих піз…болів, бо вони для міста щось роблять. Роблять бо гроші га тому, в кармани пхають. Думаєте бруківкова лихоманка так просто? В нас скоро з бруківки доми будуватимуть) Збс, коли у себе купуєш, в декілька разів дорожче, і скільки хочеш!!! А зима тільки починається… і я думаю, що якщо так дальше буде, то знову місто горітиме, бо люди це так не залишать…

 9. Ira

  Вот ті, хто не прийшов на вибори мера (бо мол нічого не змінимо і мій голос нічого не рішає) або голосував за Надала, нехай ідуть і сніг розчищають!!! Я живу за кордоном, СПЕЦІАЛЬНО приїхала в Тернопіль на вибри шоб віддати голос за іншго а не за того крадія Надала!! Замість того щоб в інтернеті сидіти і соплі жувати треба брати лопати і йти під міську раду, заграбати їх снігом і вимагати шоб розчистили місто!! А постики писати – якраз це нічого не змінитЬ!

 10. Роман

  То повний капець, як нам їх наказати щоб вони щось робили, бо це не пройти ні проїхати, я сьогодні цілий день їздив і не бачив жодної спецтехніки, пробки ужасні…..

 11. читач

  Тернополяни голосували за бруківку (“Ще ні оди мер стілько не зробив…”), за прибирання снігу обіцянки не було…

 12. Саша

  Те, що Надал разом з своєю свободівською командою обкрадають тернополян знають всі. Дивно інше, чому правохоронні органи не перевіряють як проходив тендер в Тернополі на прибирання міста ? Яким чином цей тендер виграла фірма яка немає техніки для прибирання ? Чому на благоустрій міста списуються міліонни гривень а місто ніхто не прибирає ? Інтересно тернополянам знати хто виробляє бруківку, якою вмощують тротуари і яке відношення до цього має Надал, крі шкурного ? Чому по цих всіх питаннях мовчить прокуратура міста і області ? Може прокурори в долі з мером в Тернополі і спільно диребанять бюджет Тернополя ? Надал вгробив Тернопільське комунальне підприємство по благоустрою міста, всі гроші перекидає через приватні фірми і краде, а правохоронці мовчать . Вся Україна гуде, що Тернопіль найгірше підготовився до зими , а керівництво держави це влаштовує-вони мовчать . Тернополяни не мовчіть ,тому що тільки ми зможемо змінити ситуацію в місті на краще, якщо будемо активно вимагати відставки Надала і розсідування злочинів вчинених ним і його командою. Гляньте що робиться з нашими парковими зонами відпочинку, всьо забудовується, скоро не буде де погуляти батькам з дітьми. Вулиці грязні, не прибираються ні взимку, ні в літку. Це позор цій владі. ГАНЬБА !!!!!

 13. Аноним

  Давно потрібно гнати в шию цього злодія Надала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.