У Зборівському районі продали 25 гектарів лісу

Поділитися

renivШановні друзі, надаю інформацію про дикі дії місцевих керівників Зборівського району. Вони з «патріотичних міркувань” продали 25 гектарів лісу, з метою його знищити.
Наші герої – голова Зборівської районної державної адміністрації Яворський Ігор Богданович, голова районної ради – Максимів Богдан Іванович, голова Ренівської сільської ради – Нога Андрій Зіновійович.

Складається ураження, як щоби добре заплатили вони би продали рідне село під знос.

Голові Тернопільської обласної Ради ОВЧАРУК В.В.

Шановний Вікторе Вікторовичу, Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства проводить планову роботу щодо збільшення площі лісів у області. Така робота ведеться у співпраці з органами місцевого самоврядування.

7 квітня 2009 року сесія Ренівської сільської ради Зборівського району (рішення №137) надала Мшанецькому лісництву для заліснення 25 га земельної ділянки непридатної для сільськогосподарського користування на урочищі «Камінна гора»

Відповідно до рішення лісництвом у 2009, 2010, 2011 роках були проведена посадка лісу на усіх 25 гектарах. Однак, 1 вересня 2016 року сесія сільської ради (рішення №40) скасовує попереднє рішення на підставі невідповідності чинному законодавству?

Після того передала цю земельну ділянку з лісом заявнику під іншу діяльність. У наслідок чого ліс можуть знищити. Подібний випадок не перший у області. Таки випадки свідчать що працівники місцевих органів влади та самоврядування приймають рішення у супереч інтересів громади, порушують вимоги чинного законодавства України та є по суті злочинними.

Просимо Вас:

– Провести відповідну роботу щодо недопущення подібних випадків надалі;

– Надати доручення відповідним службам провести службове розслідування щодо осіб, які сприяли такому рішенню . Прийняти до уваги що працівники «Держгеокадастру» не мали право робити вилучення земельної ділянки без погодження меж з лісництвом.

– Вжити заходи щодо скасування рішення сесії сільської ради та відновлення статусу земельної ділянки.

– Розглянути питання збереження лісів та збільшення їх площ на спільної колегії ОДА, обласної ради із залучення голів районних державних адміністрацій та районних рад, як таке що має життєво важливе значення для громади області.

З повагою, Голова Громадської організації «ЕКОАЛЬЯНС» О.Г. ФІЛЬ

Громадська організація «Екоальянс» 46011, м. Тернопіль, вул. Слівенська 15. Поштове відділення 11, а.с. 934 ел. адреса: fil.eko111@gmail.com тел. 096 384 18 26

23.11.2016 р.

P.S. Такого листа написано й голові ОДА Барні С.С. Побачимо наслідки. Хто є хто?

Довідково

У Тернопільської області лісистість складає 13,3% ( за даними державного обліку лісів станом на 1 січня 2011 року.) До нормативу 20% заліснення не вистачає 80 тис. га. лісів. Заліснення Зборівського району складає 10.2%, за даними кафедри геоекології Тернопільського Національного педагогічного університету.

 

У Тернополі відбудеться показ фільму в рамках мандрівного фестивалю документального кіно з прав людини Docudays UA

Не встиг Саакашвілі створити новий рух, як на Тернопільщині його очолив ставленик нардепа Заставного