Хто хоче бути особливим, не таким як всі?

Зробити щось нестандартне, спробувати щось нове у своєму житті. Пропонуємо всім спробувати провести новий рік тверезо. Адже веселитись можна не тільки на п’яну голову, ми можемо повеселитись і в природному тверезому стані.

Рекомендуємо всім тверезий Новий Рік!

2 comments

 1. МИХАЙЛО

  Ми напевно будемо проводити цей старенький рочок ще “по старому обряду”, хоча в нас і відібрали нещодавно зверх тонни спирту з бутилками й акцизними марочками. В ґазеті – був матеріал про це, і лише 2 ящики фальсифікату показали. Земляки наші, під “мудрим керівництвом” … Провсе ще розповість про це все детальніше (після рішення суду).
  А як натверезо зустрічати Новий рік?? Бачите, новий я зумисно написав з великої літери. Так як щось від нього хочемо файного і доброго. Точно так само голова виборчої комісії Борщівщини оформляє виборчі протоколи. Кого поважає чи боїться – ту партію (всі букви) пише з великої літери.
  А що ми хочемо в наступаючому році?? Крім тих “стандартних” – щастя, здоров”я … ще хочемо, щоб наша “”ріднесенька”” влада, та й прислухалася до нас. Щоб не було так, як та росіянка в телевізорі казала : “ОНИ НАС НЕ СЛИШАТ”. Я думав, що вона “намовлена” щоб так на камеру на всю Україну і цілий світ бовкнути. Але пройшов час, малий -рік/два, і я сам переконуюся, “что они нас нє слишат”.
  Якже, за півтора року моїх звертань до голови ТОДА щоб забрати ті фундаментні блоки з моста перед Скалою-Подільською – і нічого не відреагувати. Та то Штефане не моя дорога, це в “Вашому лиці”, щоб на ввіреній Вам території повсюдно був порядок, а не тільки в Ваших кишенях. Так все не буде. Я не долбойоб, і насміхатися над собою не дам. А скільки водіїв вже “пробували” буферами машин “перемістити” ті блоки нехотячи. Місце неосвітлене, попереджувальних знаків – нема. Тільки Ви є. В Тернополі. Вам вже за халатне відношення до своїх обов”язків пора сидіти в Чортківському СІЗО, кажу Вам відкрито. І за те, що “допомогли” моєму селищному голові “розпорядитися” ремонтувати дорогу наприкінці листопада, і за ті вікна, що на початку грудня міняють
  в ОПОРНІЙ школі, а поряд стару вербу, яка своїми гілляками впирає в вікна четвертого поверху тієї школи – нема кому й нема коли спиляти. В приміщенні школи – сквозняки, вікна ж бо – великі, файно допомагає навчальному процесу: порохи, переносини з класу в клас. А ЛІТЕЧКО де було??? Гарненьке, сухенеьке, без дітлахів попід ногами ремонтників??? Хто Вас може так запитати??
  Головне – проект дорогостоящий, 2.8 млн/українських рублів, ґрант американський, про який я знав ще в середині травня. І Мирончук знав. Я лише спостерігаю що з того вийде, безпілотного проекту. В наступаючому році. Чортківській прокуратурі це довіряти не можна, я до них звернувся, вони переадресовують це діло до Борщівської поліції. Кругова порука, щоби так до добрих справ.
  Мирончукові “сподобалася” та фірма, що без пральної машинки добре миє…, і – давай ще вікна в садочку, в другій школі. А те, що відкоси нема кому (й нема за що, бо гроші скінчилися вже того ґранту) в першій школі поробити, і весь навчальний рік треба буде закінчувати в напіврозбомбленій школі, з порохами і облупаними стінами – за те хтось подумав??? Є депутати, які можуть сказати своє принципове “НІ” на сесії ? Треба “прив”язати” цапа до кілка, а не до капусти !! З звітом – не впорався, а з “використанням” фінансів – “перевиконання”. Входимо в Новий рік з бадьорим настроєм, що вже більше людей, ніж на “Дубчаковському 3G” сайті прочитають, задумаються. А – правоохоронні органи, після свят займуться своєю безпосередньою роботою, правда – без “пілотного проекту” з Тернополя. Бо інакше ми – барани, а вони – губернатори. Тернопільщина ніколи не буде барно-баранівською областю, тут є й розумні люди, і працьовиті – є, і ще живуть поодинокі Герої соц.праці.
  Звідси наш земляк, зі Старого Угринова, якого вже 58-й рік як нема з нами. День народження якого ми так і не згадуємо голосно, якого так боїться москаль, де б він не був. Я бував в Казахстані, служив з росіянами, я прийшов не на їхню землю, і то я був Бандера. Світлої пам”яті тобі, Степане Андрійовичу, натхненнику ти наш. Хто з читачів не лінується – хоч Вікіпедію почитайте на ЙОГО сторінці. Онукам розкажіть, що був в нас Провідник, а тепер – нема. Є казнокради, олігархи, власники заводів,ґазет і пароходів, а ґосподарів – малувато, щоб і про державу подумав.
  Вчора їду з Більча від батьків, в Глубічку сою “на пні” трактор переорює. Немолочену. Буде в нас (навіть в Глубічку) добра дорога, як ґосподар не сплатить податку до сільради, як сільський голова не купить шутру й не позасипає хоча б ями зимою, а літом – заасфальтує. Звідки податки візьмуться?? В Скалі – навіть не переорюють, прийдуть китайці, та й зроблять ту роботу: і розумову, і фізичну. Лише нас тоді не треба.Га?? Чи як??
  Всім – веселих свят, але щоб не втрачати голови
  на плечах! Будьмо, гей!!

 2. Даник Михайло

  Чогось не можу знайти ту рубрику де СБУ попереджає, малюнок був. То нехай сюди йде мій блог: сьогодні опівдні я розстріляю (на тверезу голову) міжрегіональну прокуратуру м.Чортків з РПГ-58, двома снарядами. Вони знають за що, то мають час вийти звідти. Залишити тільки того прокурора (слідчого), який відправив мою заяву від 3 грудня ц.р. до тих, справу про яких мав би цей орган розслідувати. Я – чоловік слова, і слово здержу. З жовтої машини рівно опівдні. Везу снаряди.Буде феєрверк передноворічний, гарно буде. Близько не приходьте, почуєте ГУК.

Напишіть відгук