Оперативники кримінальної поліції за вимагання та пограбування затримали двох молодих тернополян

Поділитися

Дев’ятнадцятирічного студента коледжу та 21-річного непрацюючого молодика об’єднували не лише товариські взаємини. Злочинний дует звела ще й жага легких грошей. За жертву обрали неповнолітнього учня ПТУ, не відаючи, що за ними уже пильнують оперативні працівники.

Співробітники відділу боротьби з організованою злочинністю управління кримінальної поліції ГУНП в Тернопільській області за підозрою у вчиненні пограбування та вимагання затримали двох жителів обласного центру. Вимагачів взяли на гарячому, коли вони, пограбувавши неповнолітнього, силою засунули його до таксі і повезли додому, аби там забрати решту заборгованого.

Як розповів заступник начальника управління кримінальної поліції ГУНП Тернопільської області Андрій Свинарчук, є підстави вважати, що подібним злочинним ремеслом молодики займалися не вперше, проте раніше заяв від потерпілих не надходило. Цього разу звернулася мати учня. Жінка помітила, що син не відвідує училище і після розмови з ним дізналася причину – 16-річний парубок боявся вийти з помешкання, бо якісь особи погрожували йому фізичною розправою, якщо він не принесе їм суму у дві тисячі гривень.

Хлопець з хати – ні на крок, а злочинці, що називається, увімкнули лічильник. Востаннє, коли посеред вулиці побили та пограбували неповнолітнього, відібравши у нього двісті гривень, назвали суму боргу значно більшу – п’ятсот американських доларів. До того ж поставили ультиматум – чекати більше не будуть – заштовхали неповнолітнього до салону таксі, сіли разом з ним і наказали везти додому, де й мали отримати те, що вимагали. Та у плани вимагачів втрутилися оперативники.

-Сьогодні обом зловмисникам висунуто підозру у порушенні двох статей Кримінального кодексу – частини другої статті 186 – грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб, та частини другої статті 189 – вимагання, вчинене за попередньою змовою групою осіб з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, – каже Андрій Свинарчук.- Обом підозрюваним суд обрав міру запобіжного заходу – домашній арешт, повідомили у секторі комунікації НП Тернопільської області

Самые известные пещеры Тернопольской области

На Лановеччині злодій виніс з хати усі пенсійні заощадження