111

На ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ ВЖЕ НЕ МАЄ ПІКЕТУВАЛЬНИКІВ, А Є РОЗМОВА ПОРОШЕНКА ІЗ ЧОРТКІВЧАНАМИ…

У першій частині репортажу інтернет-газета “Про все” розповіла як чиновники та представники спецслужб намагались вихолостити роботу журналістів, як президент замастив штанку і як охорона через це загнала Порошенка в “каптьорку” з відрами і швабрами прибиральниць.

Почистивши штани від болота, Порошенко пішов оглядати виробництво СЕ Борднетце-Україна, тиснути руки працівниками, фотографуватися і займатися всілякими дурницями. Порошенко любить демонструвати відкритість, близькість до народу. Але чи це були справжні працівники, чи охорона виставила своїх людей (бо навіть маршрут проходження президента був чітко розписаний), невідомо. Тернопільським ЗМІ дозволили відзняти останні кроки проходження президента підприємством. Але це не є принциповим чи надто важливим для мешканців краю. Для чого приїздила перша особа в Україні? Виявилось – поговорити. Точніше бравурно розказати, що “барін” прийняли рішення дати “холопам” 500 мільйонів гривень на ремонт доріг на Тернопільщині. Чому таку суму? Чому на Тернопіллі? Не пояснювали. Звичайно, добре, що виділять. Проте, якщо робитимуть юликові жуліки та приватні канторки – то гріш ціна цим дорогам.

Також Петро Олексійович “вибив” підвищення зарплати працівникам підприємства СЕ Борднетце-Україна. Гендиректор-німець лише погоджувався. У журналістів склалось враження, що це підприємство належить до бізнес-інтересів Порошенка. Вже вдруге за рік він на Тернопільщині, і вдруге відвідує філію Борднетце-Україна.

Президент був у доброму гуморі. Журналісти у приватних розмовах перепитували чи він не п’яний, бо вже у квітні 2014 року бачили “картину”.

Емоційно президент розповів, що домовився підвищити зарплату людям. Можливо, хоч тоді на весну не всі поїдуть на заробітки. Бо розповіді про 4500 гривень середнього заробітку залишаються тільки для піару, а насправді людей штрафують за найменшу провину…

Спалив також Порошенко Олега Барну, обізвавши його улюбленим нардепом. Напевно, ця любов проявилась через те, що паплюжив Яценюка, а Порошенко стояв осторонь білий і пухнастий.

Врешті нажавши на символічну кнопку запуску виробництва, яке вже функціонує кілька місяців, керівник держави поїхав пробувати яблука в колишнього регіонала, а нині депутата-бепепешника Гадза.

Який зміст було прилітати Порошенку, витрачаючи мільйон гривень з бюджету України?

А ми спитали людей про враження від візиту.


Як відбувалось спілкування Порошенка у фруктосховищі ми можемо побачити із фоторепортажу його прес-служби.
4 comments

 1. Лариса Брайко

  Як була совдепівська показуха так і залишилась. Особливо потрібно звернути увагу на лиця людей.і не приховаєш .що всі думають до яких пір будемо слухати ці брехні

 2. Григорій

  Спостерігається закономірність, що пан Порошенко боїться чоловіків, бо переважно завжди на зустрічах біля нього знаходяться жінки.Сумніваюсь,що за свій кошт він би приїхав запустити виробництво.А вони критикують інших за “піар”, а це що?Це піар за рахунок тих. перед кими піаряться, а опісля виборів глумляться.Вихід:тільки перевибори всіх.

 3. Даник Михайло

  І хто йому й Ґройсману казав їхати з Черновець ч/з Чортків ?? Я просив їх обох звернути в Товстому на Скалу-Подільську й подивитися на “відремонтовану” дорогу від смт.Товсте й до Борщова. І перевірити як очільник області Барна С.С. бреше і лютому, що дорогу відремонтує, гроші є, в план робіт включено, міст перед Скалою (з фундаментними блоками посередині) досі не впорядковано. Куди поділися кошти, виділені на поточний ремонт доріг на цей рік ?? Ґройсман вміє порахувати скільки й куди виділялося, й скільки куди “пішло”?? СІЗО спорожніли ч/з “закон Савченко”, чому ніхто не сидить, і то надовго. В країні – війна, грошей треба на все, й на підвищення зарплат, і не тільки бюджетникам, а вони – дальше крадуть, й тільки посміхаються. Доки таке буде ?? Постворювали ОТГ, щоб теж було легше красти (легше з одним головою договорюватися, як з 5 чи 9-тьма). А ґосподарити нема кому. Он, Статуту ОТГ досі нема кому сформулювати й затвердити. Для чого було то все починати, як кадрів підготовлених нема. Держава зобов”язувалася (в тому ЗУ “Про добровільне об”єднання тер.громад” № 157-VIII від 05.02.2016 р.), що буде підготовляти кадри. Та в Барни С.С. за 9 міс. нема ні подготовки кадрів, ні кадрів, які змогли б робити ту підготовку. Конкурс на заміщення вак. посади досі не закритий. Треба було того Барну “сплавити” Ґаранту до Києва, з нього тут і так толку мало. Ви як на се ??

 4. Ліля

  Не мовчіть хохли! Почніть бути українцями…Прикро, що люди потискали йому руку, корчили задоволені пики і вдавали що все добре. Завдяки їм існує в Україні шоколадний шатун з випашеною мордою яка не поміщається в телевізор, що погрузла в корупції, брехні і офшорах і влаштовує в Україні тоталітаризм і диктатуру.

  А ви кажете Путін хуйло?

  О так, звичайно це Путін запхав під матраци продажним українським нардепам мільйони доларів, це Путін “патріотам-реформаторам” напхав десятки золотих годинників, купу антикваріату, дорогих машин і маси нерухомості по всьому світу, ну а дурному українцю саме Путін встановив драконівські тарифи, тотальну бідність і безправ’я.
  Загалом продовжуйте деградувати і знімати локшину з вух. Вальцман буде задоволений.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.