111

Після тріумфальної перемоги у першому турі на президентських виборах Петро Порошенко впевнено втрачає підтримку серед українців. Перераховувати пусті обіцянки керівника держави не будемо, бо про це всі знають. Ні у внутрішній політиці, ні у зовнішній Петро Олексійович не має чим втішатись.  Але ж душа бажає свята… Розуміючи це, оточення президента почало бавити главу держави. І він повірив у свою унікальність…

До Тернополя Петро Порошенко прибув літаком. Правда, на офіційному сайті глави держави візит розписали на дві області – Тернопільську та Івано-Франківську.


Бо вже вечірні фото глави держави без керівника Тернопільщини. Ймовірно, туди й перегнали літак.

“Дії Надії Савченко – не на користь Україні”- заявив Порошенко ввечері у Івано-Франківську.

Сьогодні вранці у столиці Порошенко вшанував чоронобильців, поклав квіти до кургану «Героям Чорнобиля». А вже в обід його можна було побачити у Чорткові. Мешканці області ще вчора дивувались, чому так керівник держави “пасеться” на підприємстві «СЕ Борднетце-Україна». На початку цього року він був у тернопільській філії. Як вдалось з’ясувати журналісту “Про все”, частина колишніх власників заводу “Агромаш” досі судиться із незаконним рішенням зборів акціонерів. У Європі жоден цивілізований інвестор не прийде робити бізнес на підприємство по якому тривають судові справи. Це може означати, що за німецьким інвестором стирчать “бізнесові вуха” Порошенка. Цьому припущенню також додає ще більшої сили манера спілкування Порошенка із гендиректором, якому нав’язали збільшити зарплату колективу.

Поки присутні очікували на приїзд Порошенка, робітники підприємства вдавали, що працюють, а преса спілкувалась з керівництвом – директором філії Олегом Білобровком.

Представники технічного персоналу говорили, але назвати навіть своє ім’я відмовлялись…

Ми також поспілкувались з працівниками підприємства.Столичні прихвості Порошенка строїли журналістів де їм стояти, як знімати, куди підходити. Пресу намагались поставити за якусь жовту лінію. Служба охорони президента намагалась відсторонити ЗМІ. Питань для глави держави не передбачалось від кореспондентів. Словом, старались створити максимальну зону комфорту.

Пройшовши “рамку” на відсутність зброї і вибухонебезпечних предметів, журналістів так і не випустили з приміщення, коли Порошенка пікетувало кілька десятків чортківчан. Лише за наполяганням журналіста інтернет-газети “Про все”, охорона змушена була дати нам доступ до зйомок. Тернопільські журналісти обурювались між собою, що це за таке ставлення прес-служби облдержадміністрації, коли кореспондентам перешкоджають у роботі, заявляють, навіщо вам виходити до людей, там нічого цікаво, подумаєш – пікетують. ЦЕ РОБОТА ЖУРНАЛІСТІВ ВИСВІТЛЮВАТИ ПОДІЮ. А ОХОРОНИ – КОНТРОЛЮВАТИ БЕЗПЕКУ. КОРОНА З ГОЛОВИ НЕ ВПАЛА Б З “ВАХТЕРІВ З ПІКАЛКАМИ”, КОЛИ Б ЩЕ РАЗ ПРОСКАНУВАЛИ ЖУРНАЛІСТІВ, ЯКЩО ПІДОЗРЮВАЛИ ЯКУСЬ НЕБЕЗПЕКУ.

Поки журналісти спілкувались з працівниками, обласне і місцеве керівництво піджартовувало одне над одним

Коли вже стало відомо про приїзд першої особи, охорона почала забирати міри безпеки

Все натиралось, чистилось, проте штани Президента не вберегли…

Тим часом під приміщенням “Борднетце” почали збиратись пікетувальники. До них вийшов нардеп Олег Барна. Про що говорили – ЗМІ так і не стало відомо.За 5 хвилин до початку дійства служба охорони поплескала в долоні і всі присутні пішли вдавати. що працюють. Певно, щоб Порошенкові серце не боліло, що підприємство нібито незалежного іноземного інвестора простоює.

Коли Порошенко вийшов із джипа, то не зміг оминути пікетуючих людей.

Порошенко спілкується з чортківчанами

Журналіст “Про все” таки домігся, щоб почути, про що спілкувався президент з людьми. Зйомку охорона дозволила лише з ганку, проте й цього було достатньо, щоб почути як Петро Олексійович гне свою лінію.

Врешті до зали зайшов президент. Він спілкувався англійською із так званим німецьким інвестором. В очі кидалась брудна штанка Порошенка. Вони попрямували до стендів. Коли Петро Олексійович побачив, що в нього брудні штани, попросив щітку. Нічого особливого.

Проте, охорона й тут себе проявила повними придурками. Замість просто почистити штанку за стендом, Порошенка заперли до каптьорки прибиральниць.

На журналістів, які знімали той процес охорона накинулась зі словами “чтьо ві дєлаєтє?”. Так ніби не бачили, що журналісти знімають. Поки президент чистив штани, журналісту “Про все” вдалось поспілкуватись з прес-секретарем Президента Святославом Цеголком. Він вдав дурного, що не знає про скандал із тернопільською пресою, яку не випускали охоронці для зйомок пікетуючих.

Продовження очікуйте у наступних публікаціях.

6 comments

 1. вв

  Занадто рідко в Тернопіль приїжджають перші особи. Це звичайні заходи безпеки. А шановні панове місцеві журналісти певно хотіли шастати туди сюди, як їм заманеться. Хто ж вам заважав одного журналіста відправити на протокол, а іншого залишити з пікетувальниками.

 2. Софія

  та хто тому Порошенку щось зробить? кому він потрібен. насправді написав журналіст справедливо, що охорона набиває собі ціну. всі трясуться перед тим порохом, щоб подовше при кориті бути. а насправді – це марнування людських грошей – нашого українського бюджету. за нас рахунок жирують спецслужби. якби у нас була країна потужна економічно, то можна собі дозволоти. а так – пародія царька. мені доводилось бачити охорону перших осіб в Скандинавії. країни живуть заможньо, а перших осіб охороняє кілька охоронців. і то – просто стоять поруч. ніхто нікому не заважає.я підійшла спитати прем’єр-міністра на ламаній англійській мові – і мені вічливо відповіли. уявляю який би кіпіш підняли ці бритоголові дуріки з пістолетами

 3. Тамара

  а якого милого Вонс не на роботі, а анекдоти травить у робочий час? для чого всіх тих чиновників зігнали на зустріч з Порохом? вони, що про скайп не чули? за чий рахунок цей бенкет? у час війни такий брєд слухати..Порошенко просто розважається. Янукович ходив на полювання, а цей до людей їздить за людський же кошт

 4. Чабан Олег, Торонто

  Змахали ці пусті понти Порошенка і його сраколизів. у нашій пресі – канадській – дивуються, як український президент ніби всього боїться, як злодій… тому діаспора скептично ставиться до нього. він олігарх, який накрав свої статки. і це розуміють колишні кагебісти-спецслужбісти. тому така істерія навколо його персони. а ще дивує, що президент може пожати руку такому ідійоту як олег барна- гіршого нардепа від рідної Чортківщини не бачив. порошенко плескаючи його по плечу нині фактично показав, що той дурень з депутатським мандатом діяв за вказівкою президента..улюблений нардеп – тьху..сором..як проститутка яка найкраще обслуговує..

 5. Олесь

  Молодець, Борисе! Ти написав те, що бачив. Без новорічних гірлянд та інших прикрас. Взагалі, не зрозуміло, чому президент за народні кошти примандрував на приватне підприємство. Подякувати? За що? Ідентичні підприємства в інших країнах платять працівникам нормальні гроші. В Україні “Бортнеце” має людей за рабів, яким кидають крихти. І з такою помпою дякувати за рабство? І ще. Чомусь думалося, що Цеголко нормальний мужик. Ні, всі псуються при “тілах” можновладців. Це гидко. Оця вся вистава на фоні війни, біди, заробітчанства – гидота, фарс. І охорона… Хай сховаються президенти багатьох західних країн. Так боятися свій народ… Чудовий репортаж. Удачі!

 6. Світлана, домогосподарка

  Не дивлюсь телевізор вже три роки. віддали свекрусі. а вчора були в гостях у друзів і я прозріла, як вони сидять на інформаційній голці- з айсітіві, на 1+1 клацають, потім на Інтер та Україну ахметова. смішно було дивитись ці всі сюжети про візит Порошенка..коли я приколювалась над сюжетами про велике щастя від його приїзду на мене телемани-друзі косились тільки… інтернет дає значно більше поживи для розуму. може й у вас неоковирне відео як казали мені за столом, але зате я бачу на різних сайтах нормальну картинку без того гриму, помпезності… повністю з вами згодна, що порошенка бавлять як малу дитину.. він це зрозуміє, коли відійде від влади. ющенко це зрозумів і якось розказував , що депресія в нього була… тут ти був всім, а став ніким… так вони сприймають..ніким..не розуміють, що по їхніх нікчемних справах і виконаних обіцянках вони стали ніким . і кравчук, і кучма, і ющенко. про януковича можна не згадувати . найсумніше, що мільйон гривень на його візит витратили в холосту. просто бавиться в хлоп в успішного

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.