Останніми дня міський голова Тернополя Сергій Надал демонструє повне невігластво у керуванні господаркою Тернополя. Завдяки беззубій позиції громадських активістів та депутатів міської ради, меру зійшло з рук бездіяльність під час випадання першого снігу, хоча за три години до початку снігопаду Сергій Віталійович на своєму щорічному звіті розказував, що місто готове до зими повністю.

Чому правоохоронці мовчать, переглядаючи відеозаписи такого безгосподарського ставлення до бюджетних коштів?

У червні місто тоне після елементарного дощу, бо у проектах ремонтів міська рада не змушує проектантів передбачати елементарне водовідведення.

1 грудня Тернопіль шокувало, як комунальники міняють у мороз і сніг бордюри.

У першій декаді грудня комунальні служби закопують гроші вже на центральній вулиці міста.

Сьогодні дорожники вражали тернополян на вулиці Живова.

А у той же час тернополянин Іван Вітвіцький зняв відео, як крадуть гроші тернополян, бездарно ремонтуючи дороги у файному місті на вулиці Корольова.

Скільки ще можна терпіти такі відверті крадіжки бюджетних коштів?

2 comments

  1. Тернополянка

    Не вірю очам своїм!!! А саме головне в моїй голові немає жодної відповіді яка змогла б пояснити що відбувається…. маємо інститути за плечима, вищі освіти, працюємо на подачках олігархів сплачуючи податки, рахуємо копійки, не знаємо які дирки затулити в сімейному бюджеті. Нашими відрахуваннями затуляють дирки мокрої дороги, в маршрутках даємо три гривні і не отримуємо талон на проїзд, чистий дохід злодію до кишені(не думаю що з тієї суми відрахують податки), ми шановні Тернополяни все це бачимо і мовчимо. Дивлюсь відео і бачу неначе він тим черпаком кидає хлів який вже сьогодні не можуть собі дехто позволити як дорогу здобу. Можливо нам так і потрібно???? Терплячим мовчунам…..

  2. Саша

    Так, нам це потрібно, гроші в ями з водою. Де були грамотні , розумні тернополяни , коли вибирали мера Тернополя ? Хто тоді не знав про те що Надал і його команда- це злодії ? Знали всі, оправдовували тим що Надал вкладає бруківку на тротуарах, а попередніки і того не зробили . То чого тепер дивуємось що наші гроші закопують в ями з водою ? Маємо те що вибрали. Завжди потрібно спочатку думати, а потім робити, а в Тернополі все відбувається наоборот, спочатку роблять а потім думають, що зробили те і маємо. Вже за тиждень забули, як сніг прибирали в Тернополі ? Скоро знову “раптово” випаде сніг і знову не буде кому і небуде чим прибирати вулиці. Зато Волинська фірма, яка виграла тендер по прибираню Тернополя, отримає міліонні прибутки. Всьо нормально, корупція в Тернополі процвітає.

Напишіть відгук