Шокуюча історія про те, як голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський знущається над людиною

Поділитися

З одіозного керівника Зборівської райдержадміністрації Ігоря Яворського сміються не лише в районі, але дивуються в області, для чого тримають такого діяча при посаді…

Звичайно, подібних Яворському бюрократів є чимало в країні, але зборівського лайдаку особливо ретельно прославляє районна прес-служба в газетах та соціальних мережах, тому його дурниці кидаються в очі відразу. Голова Зборівської райдержадміністрації в інформаційному просторі як не рибу ловить, то свиней смажить. Коли ж дуже допікає людям, то ті готові Майдан розпочати.

За правдиві новини про його персону обіцяє… оббріхувати журналістів.

Минулого тижня кореспондент інтернет-газети “Про все” дізнався історію протистояння в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Зборівському районі Оксани Пригари із самодуром №1 Зборівщини. Ця оповідь затьмарює навіть “автобусні роздавалки”  та стрілянину у кременецькому ресторані “Панорама”.

Оксана Йосипівна Пригара віддала двадцять один рік своїй роботі. І хоч у сфері земельних відносин чимало корупційних скандалів, жінка ніколи не потрапляла до хронік правоохоронців. Про Оксану Пригару позитивно відгукуються і мешканці району, і воїни АТО, і громадськість, і навіть колеги у Тернополі та столиці. Ми спеціально цікавились думкою людей про неї як фахівця.

Побрехеньки голови райдержадміністрації щодо відмови погодити переможця конкурсу

Ця історія розпочалась 26 травня 2014 року, коли Олександр Турчинов призначив Ігоря Яворського керівником Зборівської райдержадміністрації. Оксана Пригара ще не знала тоді, скільки бруду на неї вилиє юний ударівець…

Новопризначений керівник району зажадав інформацію про 5 найкращих земельних ділянок району, що найбільш привабливі для інвесторів. Без задньої думки земельники надали дані. Але замість прозорої роботи, наповнення бюджету Зборівщини після Революції Гідності, почалось раптове ходіння бажаючих взяти ці ділянки на “халяву”, а потім перепродати. Керівники сільських рад були дуже незадоволені, що у них можуть забрати за безцінь землю, що коштує мільйони. Провернути аферу “удареним порошенківцям” і наближеним до Яворського діячам не вдалося.

З цього часу Оксана Пригара стала в немилості Ігоря Яворського. Він так і заявив: “Ти не в моїй команді!”. Але вона не зважала на погрози юного клерка і чинила згідно букви закону. “Якщо б відійшла хоч на кому – правоохоронці відразу взялися б за мене”, – переконана жінка.

За цей час вона вивела Зборівський район в лідери Тернопілля з прозорих продажів земельних ділянок. У районі реалізували право оренди з аукціону на 45 ділянок. Щорічно до бюджетів сільських рад району надходитиме півтора мільйона гривень.

Розуміючи, що Пригару не вдасться зломити законним шляхом, Яворський розпочинає брудну гру: поширює плітки, постійно скаржиться керівництву, хамить їй по телефону та під час зустрічей. Для прикладу, зборівський самодур ображається, що на його понеділкову нараду не приходить головний земельник району, а присилає спеціаліста. Насправді Яворський знає, що Оксана Пригара не може бути одночасно у двох місцях: у неї в той же час селекторна нарада з безпосереднім обласним керівництвом. Але ж попити кров треба…

Енергетичний вампір з УДАРу вивчає усю земельну документацію району, шукає недоліки в оформлених паперах орендарів, щоб потім їх “нагнути”. Водночас усіх землекористувачів намагається натравити на головного земельника Зборівського району, якого ніяк не погодить у повноцінні керівники. Справа у тому, що Оксана Пригара перемогла у відкритому конкурсі в столиці, хоч прихвостні Яворського казали, що вона ніколи не переможе. Жінка й сама не вірила, що виграє. Аби бути остаточно затвердженою, Пригарі потрібне було погодження районного і обласного керівництва. І тут почалося справжнє кіно. Яворський почав відверто брехати у офіційних документах. Долучив до цієї справи й голову обласної адміністрації, який точно не в курсі Ігоркових “особистих амбіцій”.  Оксані Пригарі набридло терпіти брехню і жінка подала до суду. Відразу почався тиск на неї, мовляв, рішення суду порошенківці вже мають в кишені. Телефонував до неї навіть один з нардепів. Сказав, що від голови облдержадміністрації. Мовляв, давайте йти на мирову. Жінка повірила цим словам. Її настільки довели, що забороняла своїй дитині приїжджати в Зборів з навчання, щоб нічого погано не трапилось…

-Я хотіла спокійно працювати на роботі, яку знаю і люблю,- щиро поділилась з журналістом “Про все” наболілим.

Оксана Пригара прийшла до керівника Зборівського району в кабінет. Але Ігор Яворський вдав із себе дурня, мовляв, яка може бути домовленість з нею… Звільнення Пригари з роботи – це його “особиста амбіція”…

Рішення суду першої інстанції було на стороні Оксани Пригари. Це трохи спустило з хмар Яворського. За якийсь час фаховий земельник перемогла в апеляційному суді у Львові і рішення суду вже є обов’язковим до виконання.

Яворському треба вибачатись за брехню. Та ще й пояснити Степану Барні, за що голова ОДА має перепросити в головного земельника Зборівського району і дати погодження на призначення у виграному конкурсі, хоча насправді рішення суду говорить, що воно вже є автоматично без каракульок порошенківців.

Якщо ви думаєте, що це все, то розчаруємо Вас. Остання інформація просто шокує усю громадськість України.

Голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський  звинувачував Оксану Пригару у непідтримці учасників АТО.  Натомість жінка відстоювала право сироти Максима Кравченка із Заложців, який зараз служить в АТО. Чиновники забрали незаконно у воїна заїзд до своєї хати, віддавши його депутату… Детальніше про це паскудство та інші афери зборівського самодура – читайте згодом.

Довідка для Ігоря Яворського
Самодуром називають людину, яка діє за своєю примхою, з власної волі, принижуючи гідність інших.

В Україні почав діяти новий графік руху поїздів

У Вишнівці переміг “добрий самярянин” Володимир Кравець, а за представника “Блоку Петра Порошенка” прголосувало 2%