В ході проведення Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області позапланової перевірки дотримання вимог чинного природоохоронного законодавства у лісовому урочищі «Бурдяківці», що на території Борщівського району, яке перебуває у користуванні Кам’янець-Подільського військового лісництва Шепетівського військового лісгоспу ДП «Івано-Франківський ліспромкомбінат», зафіксовано самовільні вирубки цінних порід деревини (115 пнів), а також понад 30 пошкоджених до припинення росту дерев. Загальна сума збитків завданих державі внаслідок незаконної рубки лісу становить понад 2 млн. грн.
У зв’язку з цим, що у діях посадових осіб Шепетівського військового лісгоспу вбачаються ознаки злочинів передбачених ст.ст. 246, 191, 366 ККУ, матеріали перевірки скеровано до Управління Служби безпеки України в Тернопільській області для вжиття заходів реагування.

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    Чи буде коли порядок з межами земель, і не тільки військових лісництв?? Де Шепетівка,де Кам”янець, що вони “загубили” в Бурдяківцях?? Завтра почнуть “полювання”, бо мають право на “своїй” території, то місцева влада не зуміє заперечити нічого. Що це за державна політика така?? Удільні князівства в тебе за домом. Дика Америка.

  2. МИХАЙЛО

    Та й хто то вміє порахувати чи на два мільйони, чи на півтора?? По якій методиці й хто рахував?? Чому вбачаються ознаки злочину, як злочин є наяву. Якщо ще комусь щось вбачається, то не в поліції йому працювати.

Напишіть відгук