Громадський активіст Ігор Василів повідомляє у соцмережі, що “В.В. Овчарук- голова обласної Ради,1974 року народження вчора в м. Тернополі на вулиці І.Франка 21 був затриманий, за кермом, патрульною поліцією з дуууууже явними ознаками алкогольного сп’яніння, та відмовився від проходження мед освідчення. Протокол був складений по 130 частині (водіння в стані алкогольного сп’яніння) З новим Роком Вітя, та Різдвом Христовим!”,- підколює активіст колишнього регіонала , а нині члена партії “Блок Петра Порошенка”

Від себе додамо: це перший голова облрада за 25 років Незалежності України, якого впіймали за керування у стані алкогольного сп’яніння. До цього часу лише голова облради Анатолій Жукінський зумів потрапити за грати на час слідства, продавши свій персональний джип облраді.

Серед губернаторів найбільше прикладався до чарчини Валентин Хоптян, який навіть скоїв ДТП із смертельним наслідком. Опозиційні політики тоді обіцяли довести справу до повноцінного розслідування. Але насправді залишились пустими обіцянками.

4 comments

 1. Cтепан

  Більшого брехуна, як Василів не має! Не слухайте ідіотів, читайте перевірену інфу, а не всякі соцмережі!!

  1. олег барна

   ну що, стьопа. от і поліція підтвердила, що овчарук – пияк. брехун значить – ти

 2. Даник Михайло

  Щось мало знаю про того Василіва, нігде його дописів не читав, про що він думає – одному Всевишньому відомо. А те, що про п”яного голову облради тримає Машлянка матеріал кілька днів – то, напевно, він хоче щоб я висказався. Так от: тому що такі голови облради, тому в Вас хринові дороги, тому не працюють Ваші очисні споруди, тому не віднайдено коштів на компенсацію автоперевізникам безплатної перевозки пенсіонерів і пільговиків хоч раз на тиждень до районних державних установ. Тому, тому … (в мене мало грошей на Сімці). Вони попридумували КОРПОРАТИВИ (модне слово), веселяться й п”ють (за державні гроші), а ВИ ?? Ви їх ні за що не питайте, ні з якими своїми проблемами не турбуйте, бо вони – некомпетентні щось вирішувати для громад. Вони – “ізббрані”. Дам я Вам ізбрані. Або робота, або – шпиталь. Або- мундир до маґазину ! Тріть свої костюмчики нафталіном – і в СІЗО. Є прокуратури (позбавлені загального нагляду). Позбавлю Вас. Ви чий хліб їсте, за чиї ґроші існуєте?? Чому не працюєте як слід?? Мозґів мало ?? Чи охоти працювати ? Охоту Вам добавимо, панове, будьте спокійні.

Напишіть відгук