Про довірливість і безкоштовний сир у мишоловках

Поділитися

Шановні мешканці краю! У Євросоюз ми наразі не входимо, а тому зарплати, пенсії та інші виплати у наступному році отримуватимемо у гривнях. Не ведіться на жодні провокації та “казки” сторонніх людей, які пропонують обміняти гроші чи здійснити перерахунок.

Не виловили ми ще і усіх телефонних та інтернет-шахраїв. Купуючи речі в соцмережах, домовляйтеся про розрахунок готівкою, а не перерахунком на картки.

Пам’ятайте, що працівники банку не питатимуть у вас по телефону персональні дані карток, а вклади ПриватБанку не перекидають у “Ощадбанк”. Розповіді такого роду чистої води провокація та неправда.

Ніколи і ніхто не подарує вам автомобіль лише тому, що ви отримали смс-повідомлення. Не відраховуйте відсоткові внески заради цінного неіснуючого призу.

Не забувайте і про нічні повідомлення про сина чи родича у поліції за той чи інший злочин. Це телефонують шахраї і сподіваються, що у паніці та шоковому стані ви віддасте останні заощадження.

Ніколи не ведіться на розповіді про пороби та хвороби рідних, близьких та родичів. Напускаючи пил, незнайомці просто роблять усе можливе, щоб виманити та витягнути з вас побільше цінних речей.

Пам’ятайте, безкоштовний сир буває лише у мишоловках! Мисліть раціонально та бережіть своє майно і гроші!
Олександр Богомол

Зимові канікули в обласній бібліотеці для дітей

У Тернополі впіймали за кермом п’яного голову обласної ради