Шановні мешканці краю! У Євросоюз ми наразі не входимо, а тому зарплати, пенсії та інші виплати у наступному році отримуватимемо у гривнях. Не ведіться на жодні провокації та “казки” сторонніх людей, які пропонують обміняти гроші чи здійснити перерахунок.

Не виловили ми ще і усіх телефонних та інтернет-шахраїв. Купуючи речі в соцмережах, домовляйтеся про розрахунок готівкою, а не перерахунком на картки.

Пам’ятайте, що працівники банку не питатимуть у вас по телефону персональні дані карток, а вклади ПриватБанку не перекидають у “Ощадбанк”. Розповіді такого роду чистої води провокація та неправда.

Ніколи і ніхто не подарує вам автомобіль лише тому, що ви отримали смс-повідомлення. Не відраховуйте відсоткові внески заради цінного неіснуючого призу.

Не забувайте і про нічні повідомлення про сина чи родича у поліції за той чи інший злочин. Це телефонують шахраї і сподіваються, що у паніці та шоковому стані ви віддасте останні заощадження.

Ніколи не ведіться на розповіді про пороби та хвороби рідних, близьких та родичів. Напускаючи пил, незнайомці просто роблять усе можливе, щоб виманити та витягнути з вас побільше цінних речей.

Пам’ятайте, безкоштовний сир буває лише у мишоловках! Мисліть раціонально та бережіть своє майно і гроші!
Олександр Богомол

1 comment

  1. Даник Михайло

    О, під цією інформацією є прізвище автора. Так має бути. Якщо це той Богомол, що керує всією поліцією краю і він деколи читає цю електронну версію ґазети, то давайте зробимо так, щоб в цьому році всі сільради і міськради на своїх ОФІЦІЙНИХ веб-сайтах (а вони ще далекі від цього своїми тупими головами) мали рубрику: Управління поліції інформує. В Байківцях – правильно йдуть, в Скалі – йдуть до Молдови. Всюди дільничний поліції має мати можливість вільно й оперативно повідомити свідому й розвинену (інтелектуально) громадськість про якусь небезпеку в регіоні. Он, позаторік зловили того рецидивіста наші дільничні, голими руками. Чогось “заблукав” аж сюди після того як зарізав продавщицю в Теребовлі. Народ місцевий це повинен знати “з перших уст” -и від місцевої поліції. І хоче Мирончук чи нє – дільничний ще й службову квартиру має отримати. Безхозного житла – хоч греблю гати, квартирний облік в сільраді – запущений (як і все в його руках). А Ви, пане офіцере, за то, що дільничні – смільчаки, потурбуйтеся, щоб ті поліцаї, які голими руками – підвищили їм звання чи зарплату. І щоб більше я не видів участкового з голими руками. Колись Стриєк Ярослав був в Більчу участковим, то мав пістолє, мав сейф, мав – кабінет, окремий, нє такий як в Скалі (там стоїть електрокотел і всяка непотріб має ключ до того кабінету). Робіть так, щоб був окремий кабінет, і не тільки в Скалі. Взагалі, Скала стоїть на роздоріжжю, всякий люд тепер повзає Україною, самі знаєте, що вже й ґранати ящиками є в підвалах чи гаражах. Офіцери – провірені вже, мають носити зброю на службі. Вони – не діти. А ми маємо ходити спокійно. Зрозуміло ??

Напишіть відгук