111

Зимові канікули – найвеселіша і найцікавіша пора для усіх дітей, а ще це –час дивовижних новорічно-різдвяних дійств.
Тернопільська обласна бібліотека для дітей запрошує усіх школярів міста відчути неймовірний святковий настрій та різдвяний дух народних традицій та провести свої новорічні канікули разом з друзями та бібліотекою.
Під час зимових канікул у книгозбірні ви помандруєте «Різдвяною стежкою до щастя і добра», почуєте «Різдвяні історії з книжкової шафи», побуваєте на святкуванні Нового року та Різдва у різних країнах світу, відвідаєте зимовий кінозал «Мультитек@», візьмете участь у майстер-класах, розважальних заходах та активних іграх на «Kinect-майданчику».
Детальніше про дату і час проведення заходів можна дізнатись на сайті бібліотеки ( http://odb.te.ua/1-1518) або на дошці оголошень у бібліотеці.
Бібліотека зробить ваші зимові канікули незабутніми та додасть Вам святкового настрою.
Програма зимового дозвілля у бібліотеці»

1. Різдвяні розваги
«Віншую вас з тими святами»
(ігри, колядки, віншування)
2. Виставка-інсталяція
«Різдвяною стежкою до щастя і добра»
3. Книжкова виставка
«Від Різдва, свята гожого,
до Водохреща Божого»
4. Зимовий кінозал «Мультитек@»
(перегляд дитячих кінофільмів та
мультфільмів на замовлення)
5. Активні ігри на
«Kinect-майданчику»
6. Книжковий вернісаж
«Читаємо святковими вечорами»
7. Аудіогодина
«Різдвяні історії з книжкової шафи»
(прослуховування аудіо книг на зимову тематику)
8. Інформ-сеанс
«Новий рік мандрує світом»
(традиції святкування Нового року в
різних країнах)
9. Різдвяна відеомандрівка
«По всьому світу стала новина»
(свято Різдва у світі)
10. Різдвяні читання
«Веселих свят!»
(знайомство з книгою братів Капранових)
11. Вітальна програма
«Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато!»
12. Калейдоскоп зимових свят
«Добрі свята приходять у дім»
(у рамках проекту «Від малюка до школяра)
13. Мультимедійна відео-подорож
«Чому рипить сніжок»
14. Майстер-клас
«Сніжинка-смішинка»
(виготовлення аплікації)
15. Народознавча гра для меломанів
«Відгадай колядку»

Гарних вам канікул у дитячій бібліотеці!

Надія Чайківська – заступник директора
Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

2 comments

  1. МИХАЙЛО

    То це в Тернополі, для міських діточок. Бібліотекарі теж приймають участь в розвитку дітвори. Влаштовують їм веселі свята, ігри, навіть – змагання (в Борщові). А в Скалі над Збручем : Нещодавно “поміняли” вхідні двері з броньованих на внутрікімнатні (зі склом), відкоси незаштукатурені, заходиш як до стайні. Інтернет відрізали, завідуючу бібліотекою чи попросили, чи сама попросилася в профвідпустку. Щоб діти й до Інтернету не могли “дістатися”, бо ще не в кожній родині обзавелися дорогостоящою технікою. А може так і добре, будуть кучкуватися з тим, в кого вдома є Інтернет, будуть краще дружити. Тільки невідома позиція влади на таке свиньство по відношенню до місць культури і розвитку громадянина, яким повинна служити бібліотека. Про що думає влада Скали?? Ви, батьки, маєте сміливість зазирнути цій владі в вічі?? Чи боїтеся її?? Не треба боятися, треба – питати. Поки-що, без розкаленого заліза, словами. Адже, і в Біблії написано: спочатку було слово. Приходьте на сесії, прийдіть на звітні збори. Голова має що сказати, нехай відчитується за рік проходящий. Адже він хотів сильно бути розпорядником бюджетних коштів. Дали тобі таку можливість на протязі року, відчитуйся, любий, куди й на що потратив, що – втратив, і – чому. Це ж легко. Он, журналісти цілої області не можуть голові ОДА поставити жодного запитання, пов”язаного з економікою краю. Чому досі на офіційному веб-сайті нема звіту про використання бюджетних коштів за 11 місяців, а тільки за січень 2016-го. Що, цього ніхто не бачить, чи такі всі тупі?? Воїстину барно-баранівську назву треба присобачити після Тернопільської перед обл. Нехай в Києві знають, що тут (в губернії) – барани. А в Скалі – не будемо баранами, і під Барнами ходити не хочемо!

  2. Даник Михайло

    Критичне інтерв”ю, та й критичне. Яке воно критичне?? Ви якби себе поважали трохи, то заставили в того Барну С.С. опублікувати щось про рік проходящий на своєму сайті: скільки садочків відкрилося, скільки людей безробітних в області, чому дороги хринові і за бюджетними коштами, виділеними на ремонт в цьому році ніхто ніякої звітності ніде не показує, відповідно- за їх розбазарювання ніхто нікого не наказує. За поля неубрані, сою приорюють “на корню” “ґосподарі хринови”, а в Скалі беруть сою по 300 американських рублів за тонну. Про це треба балакати, скільки стареньких бабок до сільради не можуть дійти, бо внаслідок цієї децентралізації – все зробилося віддалене від простої людини. Я ще півтора року тому застерігав своїх “активістів” що така хирня буде, тепер всі переконалися і язики в жопу позапихали. Хлопці, коли ми думати почнемо?? Самі? Не треба щоб про нас думали Барни, Григоришині, Порошенки і всякі другі типи. Ми що, своїми мозґами вже й думати розучилися. Ви є громадяни (заглянь кожен в свій паспорт), читай закони цієї держави, розумій що там сказано й заставляй свою владу виконувати ті приписи. Є Інтернет як нема ґазет, що ми – бовдурі ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.