У зв’язку із складними погодніми умовами – сильними поривами вітру, на Тернопільщині сьогодні було знеструмлено три високовольтні лінії електропередач 110 кВ. Без електропостачання залишилися три важливі для міста Тернополя високовольтні підстанції 110/10 кВ – «Промислова», «Галицька» та «Загребелля» .
«Через сильні пориву вітру внаслідок обриву грозозахисного тросу на одній з ліній сталося коротке замикання та обрив проводу на іншій. Третя лінія відімкнулася внаслідок наближення проводів до траверси, що спричинило коротке замикання, — пояснює головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго» Степан Бартків. – Таким чином, були знеструмлені три з чотирьох високовольтних пістанцій Тернополя.»
Без електропостачання перебувала більша частина споживачів міста Тернополя та частоково навколишніх сіл. Електропостачання було лише в тієї частини споживачів котрі отримують електроенергію від пістанції «Радіозавод».
Без електропостачання споживачі перебували більше години, наразі електропостачання споживачів відновлено, а пошкодженні елекролінії виведено в ремонт, повідомляє відділ по роботі з громадськістю ВАТ «Тернопільобленерго»

Напишіть відгук