Зимою Тернополем не можливо було ні пройти. ні проїхати. Нічого не робили. Тепер кажуть брудно, бо зимою забагато насипали

У зв’язку з погіршення погодних умов, прогнозами виникнення ожеледиці та снігових опадів, Тернопільська міська рада оголошує «зелений рівень» системи оповіщення.

Це означає, що за дві години (о 13.00 год.) на усіх восьми маршрутах Тернополя, тобто на центральних вулицях, виїжджає працювати спеціальна снігоочисна та снігопосипальна техніка.

Прибирання здійснюватиметься за маршрутами:

1. Маршрут №1 «Центр-1» (Дамба-Руська-Чорновола-Сагайдачного-Над Ставом)

2. Маршрут «2 «Центр-2» (Патріарха Мстислава-Живова-Шептицького-Танцорова-Острозького-Стрімка)

3. Маршрут №3 «Новий світ»

4. Маршрут №4 «Старий парк»

5. Маршрут №5 «Сонячний»

6. Маршрут №6 «Східний»

7. Маршрут №7 «Дружба»

8. Маршрут №8 «Об’їзна»

Просимо тернополян забрати транспорті засоби з центральних вулиць, а також скоригувати свої маршрути.

2 comments

  1. Даник Михайло

    І міська влада вже знає як “боротися з снігопадами”, вже спромоглася закупити зо 25-30 роторів для термінової розчистки тротуарів. Так, пане Сергію Віталійовичу ?? Ви особисто зробили розпорядження про це своїм комунальщикам, чи чекали поки вся “міська челядь” збереться на своє засідання після застільних святкувань – і може почне думати. Якщо я ще раз приїду, а люди будуть совпатися по краю дороги, бо тротуари не розчищені – будете шуфлювати ті тротуари до весни на вулицях міста, навіть тоді, як вже снігу не буде, так будете відробляти примусівку. Це що за підготовка до зими. То світло щезло, то в голів нема голов. Місяць тому вже підштовхнуло всіх для роздумів – нащо та влада потрібна. Народ не дуже задоволений й дорогами, на Дружбі від старого УВД до Карпенка – неможливо проїхати. І т.д. На мосту від того ремонту – й до світлофора на поч. вул.Бандери заплановуйте фінанси на кап.ремонт. Їдеш – як по шиферу впоперек. А міські водії маршруток – щодень, по кілька разів в різні сторони. А гості міста, продуктовозки, таксисти, щвидкі й пожарні… Ви самі туди коли прозджали ?? Робіть, є чим, Ви – маєте за що, є – кому, а нє – дайте клич, навесні й з сіл приїдуть умільці, але щоб залишилася бруківка, як була (а може й та сама, тільки переложити на оздоровлену основу). Добрий щебінь є в Скалі, ваґони – теж є. Що треба ?? Правильно, фінансів і Голови.

  2. Михайло

    Щось ті невтішні новини “лежать” на сайті ще й досі. Напевне, вони ще актуальні. Так от : в минулу середу через “організованість і ґосподарську розпорядливість” чинної влади і непідсипані дороги тільки в одному Більчу-Золотому вкалічило дві людини, виломавши руку і ногу. За той тиждень – троє земляків з того села на Борщівщині мали переломи (сільський голова – Огородник Галина Петрівна), яка “забрала” від Борщівського райШРБУ пів оклада чи оклад і зобов”язалася власними силами громади підсипати дорогу на в”їзді в село, а також проміжні вулиці в селі тримати в належному стані. Тої середи тільки з тих що мені стало відомо: один автобус зсунуло в кювет (Львів-Кам.Подільський), інший (Борщів — Тернопіль) попав в аварію. Все – через непідсипані дороги. А чинна влада замість того, щоб організувати розчистку і посипання доріг нам розказує на своїх офіційних веб-сайтах і ОДА, і райрад як треба ходити в голольод, менше виходити з дому. Хіба це – вирішення проблеми?? Нездатна ця влада ніхрина організувати своєчасний ні ремонт (лілом), ні розчистку та підсипання доріг. Гнати в шию таку владу, яка вміє тільки красти і брехати ! Їм ще тільки памперси купити, і в садочок повідправляти !! Не буде з вчителя (педагога) доброго ґосподаря, паора це зрозуміти вже і на високі посади приймати ҐОСПОДАРНИКІВ !!

Напишіть відгук