У Тернопільській міській раді засідала депутатська земельна комісія. На порядку денному розглядалося питання втрати файним містом ще одного добрячого шматка землі у гідропарку “Топільче”, де заплановане будівництво розважального комплексу.

Степан Рубай

Тернополяни можуть сказати все, що думають меру Сергію Надалу, який продав (ну звісно передача грошей факт не зафіксований, як зазвичай, але факт залишається фактом) ласий шматок парку пану Степану Рубаю генеральному директорові ПП «Продекспорт», власнику мережі супермаркетів «Родина» та керівник збанкрутілого футбольного клубу “Нива”.

У С.Надала та його команди, як завжди усе законно, а тернополяни – це вівці, яким парки не потрібні!

1 comment

  1. Даник Михайло

    О, то в Тернополі хоч трохи є самоврядування ! В Скала-Подільській ОТГ (грім би того побив, хто то захотів об”єднувати) ніхто не буде засідати і щось голові доказувати. Протоколи не тільки земельної, любої комісії, якщо прокуратурі чи якомусь активісту селища треба – то через три-чотири дні “состряпає”. Всі протоколи всіх комісій – одним почерком, з однаковими помилками, і ніхто навіть уваги не звертає чи 4 члени комісії, чи 6, парне число чи не парне, так створено ті комісії, але всі з “правильних”
    депутатів, які ні під якою присягою нікому нічого не скажуть. Лишнього. Бо собі – зразу гірше буде. Повністю барно – баранівська сільрада. І як будемо мовчати – так буде й повсюдно. То що – мовчімо й чекаймо ?! Чи берімся за читання законів держави, постанов уряду, вчімося самі управляти тим, що є кругом нас, на тій території, де живемо. Тепер зима, часу трошки є, не лінуймося читати для того щоб знати Закони України : Про місцеве самоврядування в Україні, ЗУ “Про засади боротьби та запобігання корупції в Україні”, Конституцію України. Невже так трудно вчитися на готових законах. Коли Ви будете свідомими громадянами ?? Чи запануєте Ви, браття, у своїй сторонці ?? Бо дехто панує вже й сьогодні, й в немалих розмірах. А ми тихо споглядаємо – і кліпаємо очима. Доки ??

Напишіть відгук