111

Шумський районний центр зайнятості провів для безробітних та випускників ДНЗ «Шумське ПТУ» презентацію роботодавця Віктора Павлюка, який є власником ресторану «Стодола»
Ефективною формою роботи служби зайнятості з пошуку претендентів на вільні робочі місця є проведення Днів відкритих дверей на виробництві. Це один з найдієвіших способів допомоги громадянам у подальшому працевлаштуванні, а роботодавцям – у підборі необхідних працівників. Саме з цією метою Шумський районний центр зайнятості провів для безробітних та випускників ДНЗ «Шумське ПТУ» презентацію роботодавця Віктора Павлюка, який є власником ресторану «Стодола». – Найстаріша професія на землі – кухар. Хочеш бути визначною людиною – стань першокласним кухарем, хочеш стати усіма шанованою людиною – стань шеф-кухарем, а якщо хочеш, щоб тебе любили всі жінки і діти в світі – стань кондитером, – такими словами звернувся до присутніх на заході приватний підприємець. Він розповів про історію заснування закладу, перспективи розвитку, про умови праці та її оплати. Його вимоги до працівників прості: кваліфікованість, активність, доброзичливість, уважність до клієнтів, відповідальність, чесність, комунікативні здібності. Учасники Дня відкритих дверей оглянули кухонні приміщення, банкетний зал, бар; поспостерігали за роботою кожного підрозділу ресторану; поспілкувалися із працівниками «Стодоли». Директор райцентру зайнятості Наталя Ванжула зазначила, що здобувши професію кухаря, можна не тільки працювати у приватних фірмах, але й відкрити власну справу. Вона поінформувала присутніх також про стан, основні тенденції ринку праці району. Профконсультант РЦЗ Леся Король розповіла про професії, без яких неможливе існування сучасного ресторанного бізнесу: кухар, кондитер, офіціант, бармен, технолог харчової промисловості, менеджер ресторанного бізнесу тощо. А начальник відділу взаємодії з роботодавцями райцентру зайнятості Інна Присяжнюк зауважила, що протягом 2016 року в ресторані «Стодола» укомплектовано 6 вакансій, зокрема, до роботи стали 2 адміністратори, 2 менеджери (управителя) із допоміжної діяльності у сфері фінансів, 1 кухар і 1 бармен. Три особи були направлені на тимчасові роботи кухарями, а після закінчення таких робіт одній безробітній було надано постійне місце праці. На даний момент у роботодавця актуальною є вакансія продавця продовольчих товарів. До слова, Віктор Павлюк постійно дбає про розвиток свого бізнесу і турбується про закупівлю нового обладнання у зв’язку з розвитком ресторанних технологій. Він створює хороші умови праці для свої працівників.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Он, дивись, в далекому від нас Шумському ЦЗ щось робить-проводить профорієнтацію безробітних, відразу з роботодавцями. Молодці! А борщівські специ з ЦЗ хоч би допомогли недолугим спеціалістам торішніх та позаторішніх ОТГ навчити писати й опублікувати нормальні оголошення про прийом на роботу, про вакансію. Де Ви прийдете на роботу в державну фірму на оклад 1732 гривні в місяць, як законодавчо встановлено з 1 січня – 3200 грн. Або Ви – х.. (хороший) спеціаліст, тоді толку з Вас не буде, або Ви – бомж, що зовсім не маєте гроша, тоді Вас опасно брати на роботу. Коротше, підшліфовувати кадровиків по всій окрузі треба. І керівничків – теж, бо без їхнього відома такі оголошення сама секретарка чи системний адміністратор не зроблять.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.