Тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомляла, що поліція спіймала п’яного за кермом голову Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука.

Про це написав на своїй сторінці у соцмережі керівник Автомайдану Ігор Василів.

Високопосадовець відмовився пройти медичне освідчення. Цим самим він визнав свою провину. Проте, вже наступного дня голову облради бачили за кермом іномарки.

Від авторитетних джерел з медичних кіл журналісту інтернет-газети “Про все” вдалось дізнатися, що голова облради того ж дня звернувся у наркодиспансер до свого колишнього однопартійця з Партії регіонів, який нібито виписав йому довідку про те, що Віктор Овчарук того дня був тверезий.

Такими діями керівник облради підриває авторитет новоствореної поліції. Неофіційно почалась вести мова про подальшу долю поліцейського, який принципово склав протокол на високопосадовця.

Зараз залишається сподіватися на відеозапис поліції, який вівся під час спілкування з Овчаруком.

Також громадським активістам варто звернути увагу на так званих медиків, які можуть клепати липові довідки.

Ймовірно, вже незабаром розпочнуться акції протесту, а можливо й люстрація ескулапів, які працюють за старою системою.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Вже тиждень “висить” на сайті ця інформація. Склали протокол, оштрафували, права – забрали й закривайте тему. Що, лише Овчарук буває п”яним. Он нещодавно високопосадовці проїздом з Чернівецької обл. завітали на Тернопільщину, лиця і носи – червоні, “залишили” пів мільярда “на ремонт доріг” (в середині грудня), і ніхто нікого не питає де ті кошти “пішли”. Всі – байдужі. То звідки тим дорогам, європейської якості взятися, як аналізу використання бюджетних коштів на поточний ремонт очільник ТОДА “не вміє” зробити й людям показати. Вирок один: або втопити його на Водохреща, й сказати, що сам втопився, або – застрілити. З гранатомета, марки РПГ-58. (Ручка,папір,голова -і писати-казати вищим силам держави). Не бачу другого виходу. Облікові записи людям – блокує, СІМкартки- блокує. Робити не хоче зовсім. Шукайте кандидата-ґосподарника на голову Тернопільської ОДА. Цілком серйозно кажу. Через зиму маємо знайти. Разом. Будьмо!!

Напишіть відгук