Ініціативна група ошуканих пайовиків агрохолдингу “Мрія” на чолі з старостою с. Крогулець Гусятинського району Василем Ангелюком зустрілася з радником міністра внутрішніх справ, Головою Антирейдерського комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України Михайлом Апостолом. Справа полягає в тому , що власники агрохолдингу “Мрія при продовжені договори оренди паїв. Уклали їх з людьми на 5 років. А потім, сфальсифікувавши підписи селян, зареєстрували договори на 10 років. Нові документи людям звісно на руки не надали. З цього питання вже слухається справа в Гусятинському районному суді проте пайовики наполягають щоб радник міністра взяв його на свій особистий контроль.

1 comment

  1. Vbrjkf p ghbdsnjv

    “….власники агрохолдингу “Мрія …. сфальсифікувавши підписи селян.. З цього питання вже слухається справа в Гусятинському районному суді проте пайовики наполягають щоб радник міністра взяв його на свій особистий контроль.”
    Питання до автора опусу: Що (“його”) взяв на свій контроль радник міністра? Гусятинський суд? Судовий розгляд?
    Може слід було взяти під контроль не судове, а досудове слідство по факту фальсифікації підписів посадовими особами агрохолдингу – це як раз компетенція МВД. І експертизу підписів провести в рамках розслідування кримінальної справи А за її результатами і в суді людям легше було б свою правоту доказувати.
    А суди брати на свій контроль – то совдепія, а не правова держава.

Напишіть відгук