Тернополяни переможці міжнародних змагань в Братиславі

У столиці Словаччини Братиславі тернополянин Єгор Тихий став чемпіоном міжнародного турніру з вільної боротьби у ваговій категорії до 36 кг. серед юнаків 2006 року народження. А Тарас Драбюк з Тернополя став бронзовим призером у ваговій категорії до 36 кг серед юнаків 2007 року народження, хоча важить юнак тільки 27 кг. Його не справедливо не допустили до боротьби у своїй ваговій категорії, через вік, оскільки там боролись юнаки на два роки старші, аргументуючи тим, що він може травмуватися. Змушений був боротися з однолітками майже на 10 кг важчими за нього, оскільки для його віку була тільки така категорія. Для перемоги в ній йому невистачило ваги. Тоді під свою відповідальність ми попросили провести товариські сутички з старшими на два роки чемпіоном і срібним призером з Чехії у категорії до 27 кг. У обох підряд, лего і без перерви, Тарас виграв технічно 10:0. І по праву став на цьому турнірі найсильнішим борцем у своїй ваговій категорії навіть серед старших борців з Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та Австрії. Клубом за це він був нагороджений наручним годинником, офіційно вручив приз представник команди Володимир Безфамільний. Тернопільскі борці представляли Спортивний клуб ім.Богдана Сцібайла «ГалТер’S» та ДЮСШ-1, тренер спортсменів Валерій Аркадійович Красовський. Щира подяка Володимиру Гонтарю за те що надав транспорт та повіз спортсменів на ці престижні міжнародні змагання. У лютому наших борців запросили на міжнародний турнір в Чехію, якщо знайдеться фінансування, то вони зможуть взяти учать і там.

Як влада хоче знищити Дністер

Тернополянин Назар Машлянка срібний призер відкритого чемпіонату з дзюдо в Нью-Джерсі