111

1 січня, у Тернополі відбулася смолоскипна хода з нагоди 108-ї річниці від дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів, Героя України – Степана Бандери.

Гасло маршу: «Ніщо не зупинить ідею час якої настав». «Правий Сектор» Тернопільщини традиційно взяв участь у вшануванні Провідника разом з ВО «Свобода», іншими національно-патріотичними організаціями нашого міста та небайдужими національно свідомими громадянами.

Збір учасників відбувся о 18:00 біля Маяка. Марш пройшов центральними вулицями міста та завершився біля пам’ятника героя України Степана Бандери.

Тернополяни щорічно виходять вшанувати пам’ять Провідника, його чин та ідею. Його невмирущий життєвий приклад став дороговказом уже для кількох поколінь українців у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу, його жертовність надихає і сьогоднішніх борців які, як і воїни УПА, продовжують війну з окупантом.

Тому постать Степана Бандери в сьогоднішній час є для нас культовою та веде нас шляхом боротьби за незалежну національну Українську державу, за яку боровся Провідник, та боротьба, за яку продовжується і сьогодні.

Ми і надалі стоїмо на позиціях українського націоналізму, які подав нам Степан Андрійович Бандера, продовжуємо його велику справу та відзначаємо пам’ять людини, на честь якої нас, українців, вже не одне покоління гордо величають «бандерівцями» .

Слава великому Провіднику!
Слава Україні!Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.