Тернополян та гостей міста запрошують відвідати “Бандерівські читання”. Захід приурочений до 108 річниці з дня народження ідеолога українського націоналізму, символа нації – Степана Бандери.

Захід відбудеться 3 січня о 14:00 годині в бібліотеці ТНТУ імені Івана Пулюя

У програмі: доповіді на найактуальніші ідеологічно-світоглядні теми, спілкування із членами патріотичних організацій Тернополя та дискусії.

“Подібний захід ми вперше проводимо у Тернополі спільно з патріотичним організаціями міста. Думаю, це є хорошою нагодою дізнатися більше саму постать Бандери, його роль в нашій історії, націоналістичний рух в Україні, а також поділитися думками та досвідом”,- говорить голова ГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” Микола Мисак.

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес, ПЛАСТ, Права Молодь Тернопільщини, Сокіл.

1 comment

  1. Даник Михайло

    Молодці полюєвці! Молодець адмін. ПРОВСЕ !!! Надіюсь, доживу до 109-ї річниці народження великого українця і ці читання будуть по всьому краї проводити всі школи з “вчителями” історії з педагогічного універу Тернополя, бо по селах всі затуркані, радіо проводового на всю область – нема. Мають бути повні клуби людей, вірші, пісні, вистави на цю тематику, а нє як в Скалі: довбаний Дубчак “орґанізував” тенісні змагання, щоб піднімати порохи, і щоб депутат, прийшовши на сесію – не мав чистого місця куди поставити свій новіщий кашкет. Маєте спортзали – підскакуйте зі своїми “шариками в штанях”, а ІРКА (дружина) нехай банує за … і “в”яже” ляльки (торік, на “його” ж сайті є фото). Вона або “в”яже” звіт про використання бюджетних коштів, щоб я бачив в своєму ПК, або най йде нах… разом з Мирончуком (ч/з СІЗО).

Напишіть відгук