Тернопільська організація політичної партії ДемАльянс оприлюднила заяву щодо внесення та намірів затвердження змін до Генерального плану Тернополя:”

ЗАЯВА
Тернопільської організації політичної партії ДемАльянс
щодо внесення та намірів затвердження змін до
Генерального плану Тернополя

Керуючись інтересами громади та відстоюючи майбутнє Тернополя, як комфортного, безпечного та зручного для життя міста,
Тернопільська організація політичної партії ДемАльянс заявляє:
1. Ми виступаємо проти прийняття змін до Генерального плану міста Тернополя, які планується затвердити на найближчі сесії Тернопільської міської ради 24 лютого 2017 р., як таких, що не відповідають інтересам громади міста та мають на меті легалізувати численні порушення законодавства у сфері землевідведення та містобудування, здійсненні в інтересах вузького кола осіб.
2. ДемАльянс підтримує ідею щодо створення робочої групи з представників депутатського корпусу Тернопільської міської ради, відповідних фахівців та представників громадськості, для напрацювання проекту змін на основі реального Генплану міста затвердженого в 2010 році.
3. Наша політична сила докладе всіх зусиль для подальшого виявлення та розслідування численних випадків зловживань і порушень законодавства пов’язаних із маніпуляціями з Генеральним планом м. Тернополя.
Тернопільський ДемАльянс закликає:
Депутатів міської ради, що не байдужі до долі Тернополя, не підтримувати пропоновані зміни до Генплану.
Правоохоронні органи розслідувати наявні, на наш погляд, порушення, пов’язані із невідповідністю містобудівної документації, прийнятих рішень, наданих містобудівних умов, а також виданих міською владою численних дозволів у сфері землевідведення та містобудування, Генеральному плану, та дати їм належну правову оцінку.
Всіх тернополян прийти під стіни міської ради під час проведення сесії 24 лютого о 9.00 год. та висловити свій протест проти прийняття катастрофічних для нашого міста змін до Генплану.

2 comments

  1. юрій

    за такі афери, Надала потрібно на площі розстріляти щоб другим не було повадно ,а якщо він такий герой,то нехай пригадае як поступив житель нашого міста із Вильотником ,пора пане задуматись і стриматись тому що в людей може вірватись терпець і тоді назад вороття вже не буде.

  2. Даник Михайло

    Що Ви, панство-журналісти, ще 2011-13 роки приплутуєте до сьогодення. Забули Отче наш ? Хліб насущний дай нам сьогодні… Про теперішнє не можете писати ?? Чи в Вас в редакції скалецький Дубчак Олександр Пилипович “працює”?? Тоді все зрозуміло?? Назад, в Азію – ближче, ніж до прозорості і Свободи, відкритості й непідробної ненависті до розкрадачів бюджетних коштів, які ще й РОБИТИ нічого не хочуть. Бо й не вміють, і стидаються послухати громадськість. Той що ніколи в житті не зробив своїми руками плохенької сабачої будки, не змайстрував своїми руками придатний нужник в селі, не поставить ніякої хати-квартири, не “змудрує” в законодавчому руслі нічого доброго для громади. Треба їм трошки кишені позашивати, як наш старшина в армії робив з тими, хто пхав руки в кишені. А вони пхають – в наші кишені, і то так легенько витягнуть останнє, що й незчуєшся. І нічого зроблено не буде, і – що біда для України, і їм нічого за це не буде. Тримаються купи, один одному на мозоль не стане. І Барна С.С. – з ними, покриває розтратників бюджетних коштів. Третій місяць підмилениє прошу того пана зробити детальний Аналіз (звіт) за 2016-й рік виконання поточного ремонту автодоріг області (по відрізках, по виконавцях, з вказанням відрізків доріг і витрачених сум – НІЯК не спроможеться тен хлоп. Хай йде собі з Богом. Треба другого, тільки не з списку Солідарності, бо Петрові хлопці тільки красти добре вміють (ну не гірше як Януковичеві).

Напишіть відгук