Депутат Тернопільської міської ради Андрій Шкула буде судитися на мільйон гривень із сайтами та однією тернопільською газетою. Наразі народний обранець від “Самопомочі” та журналіст видання RIA+ написав заяву у прокуратуру та оприлюднив це у Фейсбуці: “Публікація в ЗМІ прирівнюється до повідомлення про злочин. І то є добре. Так само добре й те, що правоохоронці реагують на такі повідомлення. А отже вони мають розслідувати завідомо неправдиве повідомлення про важкий злочин, ніби то скоєний мною))
Я дійсно вважаю, що в Тернополі є злочинне угрупування. Отож будем встановлювати і витягати тих страшних людей на “світ Божий”. А щодо моральної шкоди то якщо суддя (то я так, на перспективу позова) побачить ту шкоду, то всі кошти підуть на благодійність. Нагадаю, що серію брехливих “статей” спровокувала моя заява: “Генеральний план Тернополя фальшований, а на сесії міськради депутатів схилятимуть (частина вже схилені) узаконити дерибани і оборудки”.
П.с. А щоб було веселіше: маю відповідь “Діпроміста” і викопіювання з Генплану (з купою листів). Завтра сідаю вивчати”,- написав Андрій Шкула.

Напишіть відгук